Wyszukiwałeś:

zlodziej X

samochodowy X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlodziej samochodowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Sprawdź, co i gdzie kradną najczęściej

Jak podają policyjne statystyki, w ubiegłym roku wszczęto 16.915 postępowańw sprawie kradzieży samochodów, co jest liczbą o 326 niższą niż w2008 roku. Wciąż największym wzięciem złodziei cieszą się Volkswageny.

 

Chcieli ukraść wyjątkowy koncept

Nietypowy samochód stał się ofiarą złodziei samochodowych. KonceptC111 wyprodukowany przez Mercedesa pochodzący z lat siedemdziesiątych zostałuszkodzony przez nieznanych sprawców, którzy chcieli go ukraść.

 

Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei

Amerykańscy złodzieje mają niezły gust - poza Escalade, najchętniejsięgają po usportowione coupe i półciężarówki Chevroleta.

 

Jak kupić auto za 10 złotych?

Sposób znalazł mężczyzna, który wyłudził warte ponad 80 tys.złotych auto, przelewając na konto salonu jedynie 10 złotych, a następnieprzedstawił w punkcie sprzedaży sfałszowany przez siebie dowódprzelewu.

 

Ukradli kilkaset aut

Głównie samochody marki Audi oraz Volkswagen padały łupem gangusamochodowego, zajmującego się także handlem kradzionymi autami orazpochodzącymi z nich częściami zamiennymi.

 

Kradli, sprzedawali i ponownie kradli

Wyjątkową pomysłowością wykazali się ojciec i jego dwaj synowie,którzy potrafili kilkakrotnie kraść te same samochody. W międzyczasielegalizowali je i sprzedawali kolejnym osobom. Proceder ten uprawiali conajmniej kilka lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zlodziej samochodowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019