Wyszukiwałeś:

zlodziej

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlodziej

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Wątek na forum: DNA uchroni przed kradzieżą

ciekawa sprawa, odbieram za tydzień auto i zastanawiam się nad takim oznakowaniem. Jednak nie rozumiem tych 'warstw lakierowanych lub szklanych'... Tym się pryska tylko na plastiki czy jak? No i druga sprawa - ucięto ważne zdanie. "Za najdroższy, w skład którego wchodzi 20 tyś."

 

Wątek na forum: Strata milionów przez absurdalny przepis

527 mln zł odszkodowania.to płaci kazy Kowalski nawet ten z Koziej Wólki .Czy to przepis czy podpisana umowa przez kolesi z piaskownicy ~romek

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

W Polsce kradną coraz mniej

W ciągu ostatnich 10 lat liczba skradzionych w Polsce samochodów spadłaczterokrotnie. Z roku na rok liczba kradzieży aut jest coraz mniejsza, atendencja ta nadal się utrzymuje. W porównaniu do innych krajówUnii Europejskiej, zagrożenie kradzieżami pojazdów w Polsce należy donajmniejszych w Europie.

 

Odłącz zapłon złodziejowi

Kradzieże samochodów to ogólnoświatowa plaga. Firmyprześcigają się w opracowywaniu rozwiązań, które pozwolą skuteczniezniechęcić złodzieja lub uniemożliwić mu odjechanie naszym samochodem.General Motors opracował system, który pozwoli jednym kliknięciemodłączyć zapłon.

 

Blokada dla złodzieja

Nie ma zabezpieczeń, których nie da się obejść. Z takiego założenianie zawsze wychodzą producenci zestawów alarmowych, bowiem złodziejsamochodowy w dzisiejszych czasach oznacza wysoko wyszkolonego specjalistęzamiast osiłka w "firmowym" dresie.

 

Sprawdź, co i gdzie kradną najczęściej

Jak podają policyjne statystyki, w ubiegłym roku wszczęto 16.915 postępowańw sprawie kradzieży samochodów, co jest liczbą o 326 niższą niż w2008 roku. Wciąż największym wzięciem złodziei cieszą się Volkswageny.

 

Chcieli ukraść wyjątkowy koncept

Nietypowy samochód stał się ofiarą złodziei samochodowych. KonceptC111 wyprodukowany przez Mercedesa pochodzący z lat siedemdziesiątych zostałuszkodzony przez nieznanych sprawców, którzy chcieli go ukraść.

 

Cadillac Escalade - popularny wśród złodziei

Amerykańscy złodzieje mają niezły gust - poza Escalade, najchętniejsięgają po usportowione coupe i półciężarówki Chevroleta.

 

Wątek na forum: Sposób na złodzieja

"Przede wszystkim jednak sami musimy brać pod uwagę to, by naszym samochodem nie kusić" - czyli co? mam nie jeździć moim autem i trzymać go tylko w garażu? czy może kupić kilkunastoletniego sztrucla, którym nikt nie będzie zainteresowany, także złodziej? czy może ubrudzić go tak by wygl...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018