Wyszukiwałeś:

zlomowanie

. Znaleziono 26 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlomowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 26 wszystkich):

Jak pozbyć się złomu?

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nasze wysłużone czterykółka nie nadają się już nigdzie indziej jak na wieczny spoczynek. Wich przypadku wyrok brzmi: złomowanie. Zobaczmy jak zgodnie z prawem pozbyćsię "złomu".

 

Włosi na złom

Ponad połowa wszystkich złomowanych samochodów to Fiaty. - Najwięcejjest popularnych „maluchów” czyli Fiatów 126,które powoli znikają z polskich dróg. - mówi PrzemysławOleś z Olmetu, lidera w recyklingu samochodów na Śląsku.

 

Zniknie opłata recyklingowa

Jest duża szansa, że już wkrótce sprowadzenie samochodu używanegospoza granic Polski będzie tańsze o 500 zł. Ministerstwo Środowiskaprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o recyklingu pojazdów,zgodnie z którym zniknie obowiązek zapłaty opłaty recyklingowej.

 

Nawet 100 tys. kary za nielegalny demontaż

W Polsce kwitnie handel używanymi częściami samochodowymi. Jednak nie każdywie, że za wymontowywanie na "dziko" elementów pojazduwycofanego z eksploatacji, grozi kara nawet 100 tys. zł.

 

Zmiany w recyklingu pojazdów

Jak już informowaliśmy, trwają prace nad nowelizacją ustawy o recyklingupojazdów. Projektowane przepisy likwidują m.in. całkowicie obowiązektworzenia sieci jak i płacenia dotychczasowej opłaty 500 zł.

 

Nie będzie handlu złomowanymi autami

Kolejna zmiana projektu nowelizacji ustawy o recyklingu pojazdów.Wprowadzający na rynek pojazdy nowe bądź używane nie będą musielizapewniać rocznego poziomu zbierania. Wystarczy tylko, że zapewniąodpowiednią liczbę stacji demontażu.

 

Cenne wraki

Nawet 60 tys. zł może trafić do kasy warszawskiego urzędu po sprzedażyMercedesa, którego niedawno odholowali strażnicy miejscy. Jednakprzypadek stołecznej limuzyny nie jest odosobniony. Na różnychsamorządowych parkingach w całej Polsce można znaleźć wiele atrakcyjnych"wraków".

 

Resort finansów przeciwko dopłatom do nowych aut

W grudniu informowaliśmy o projekcie Związku Dealerów Samochodówwprowadzającego system dopłat przy zakupie nowego samochodu i jednoczesnegozezłomowania starego, ponad 15-letniego. Dziś już wiemy, że, póki co,pomysł ten nie ma szans na realizację. Sprzeciw wyraziło bowiem MinisterstwoFinansów.

 

Nie będzie opłaty recyklingowej

Nowelizacja ustawy o recyklingu pojazdów zakłada likwidację opłatyrecyklingowej w wysokości 500 zł oraz darmowe złomowanie wycofanych aut. Nazmianach w prawie suchej nitki nie zostawiają jednak przedstawiciele branżyrecyklingu.

 

Wątek na forum: Złom samochodowy

WitamnnGdyby miał ktoś do sprzedania stare rozbite auta czy innego typu złom to proszę o kontakt na stronie skup złomu metalinDojeżdżam do klienta i wykonuję wycenę. Zaplata od ręki w formie gotówki. ~adam

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019