Wyszukiwałeś:

zlot

. Znaleziono 222 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zlot

Spróbuj też wyszukać: honker oława

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 222 wszystkich):

Zlot miłośników Skody

Skoda zaprasza na ogólnopolski zlot miłośników iużytkowników samochodów swojej marki. Piątą już edycjęcorocznego spotkania - Škoda Obsession, tradycyjnie organizujeOgólnopolski Skodovka-Club.

 

Największy zlot fanów Land Cruisera

W dniach 11-13 września br. w niemieckim miasteczku Buseck Beuern odbędziesię największy w Europie zlot miłośników Toyoty Land Cruisera.

 

Prawdziwi Alfiści powinni tam być

W dniach 26-27 czerwca w Mediolanie odbędzie się największy międzynarodowyzlot miłośników i posiadaczy samochodów marki Alfa Romeo. Wjednym miejscu o jednym czasie być może pojawi się nawet 3.000miłośników tej włoskiej marki.

 

Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

W dniach 21-22.08.2010 w Warszawie, na terenie Autodromu Automobilklubu Polskina Bemowie odbędzie się II Zlot Gwiaździsty Miłośników ZabytkowejMotoryzacji.

 

100 zabytkowych Mercedesów w jednym miejscu

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się kolejny Zlot KlubuZabytkowych Mercedesów. Podczas tegorocznej edycji imprezyzaprezentowanych zostanie m.in. około 100 zabytkowych Mercedesów.

 

Mitsumaniacy zapraszają na zlot!

Dziewiąta edycja corocznego zlotu Mitsumaniaków odbędzie siętradycyjnie w ostatni weekend sierpnia (26-28.08.11). Tym razem miłośnicysamochodów Mitsubishi zapraszają do malowniczo położonego ośrodkaWawrzkowizna w centralnej Polsce.

 

Nadchodzi zlot Mitsumaniaków

W ostatni weekend sierpnia (31.08.-2.09.12) odbędzie się jubileuszowy,dziesiąty Zlot Mitsumaniaków – entuzjastów japońskiejmarki spod znaku Trzech Diamentów.

 

Zlot Garbusów

W nadchodzący weekend na plaży w Travemünde odbędzie się jubileuszowy,10. zlot miłośników Garbusów - Beetle Sunshinetour. Swójudział już zapowiedziało niemal 400 właścicieli różnych generacjiVolkswagena Beetle.

 

12. zlot Mitsumaniaków

W ostatni weekend sierpnia odbędzie się coroczne święto wielbicieli markiMitsubishi. Dwunasty już zlot Mitsumaniaków będzie miał miejsce tymrazem  w okolicach Lublina nad jeziorem Firlej.

 

Toruń gości największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV

Dla polskich fanów francuskiej motoryzacji mamy świetną wiadomość.Już za nieco ponad tydzień rozpocznie się w Toruniu największy na świecie zlot fanów Citroena 2CV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019