Wyszukiwałeś:

zmiana X

koloru X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zmiana koloru

Spróbuj też wyszukać: kolor samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Klasa E po liftingu

fajne, ale faktycznie, jakichs specjalnych zmian nie widac, nie to co przejscie na okragle podwojne reflektory - to była zmiana rewolucyjna, z wczesneijszych prostokatnych ~jarek

 

Auta z kratką: Do wyboru, do koloru

Kiedy pięć lat temu zmiana przepisów podatkowych spowodowała, żekratki straciły sens bytu, wydawało się, iż ten absurdalny elementwyposażenia samochodów osobowych wykorzystywanych w działalnościgospodarczej już nigdy nie będzie nas straszył. Nic bardziej mylnego.Właśnie przeżywamy swoisty renesans samochodów z kratką.

 

Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Tendencje rynkowe pokazują coraz bardziej wyraźnie, że era dużychSUV-ów chyba powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że musimyzaraz przesiadać się do małych czy też średniej wielkości aut. Pozostajedo wyboru chociażby pokaźna gama kompaktowych SUV-ów, gdzie wprawdziewśród modeli z segmentu premium jeszcze nie tak dawno było tylko BMWX3, jednak obecnie wybór zwiększył się o Mercedesa GLK, Volvo XC60,czy też bohatera naszego testu - Audi Q5.

 

W łatwy sposób zmienisz kolor felg

Tuning, to dziedzina w motoryzacji, która nie ma żadnych granic, może poza tymi związanymi z dobrym smakiem i gustem. Maniacy tuningu w swoich samochodach zmieniają wszystko również felgi i ich kolor. Niemiecka firma Foliatec stworzyła coś co sprawi, że zmiana koloru felg będzie jeszcze łatwiejsza i tańsza.

 

Kobieta a auto - obalamy mity

Kobieta poprawiająca makijaż w samochodzie? To mit! Podobnie sprawa ma się zwyborem koloru auta. Ma on zdecydowanie mniejsze znaczenie od niezawodności.Kobiety prowadzą odpowiedzialnie, bezpiecznie i potrafią dbać osamochód, choć w przypadku kwestii technicznych wciąż wolą sięjeszcze poradzić.

 

Autofolie - o tym powinieneś wiedzieć

Chcesz aby twój samochód wyróżniał się na drodze? Jednymz zabiegów jest zmiana koloru auta. Kiedyś wiązało się to z pokryciemwybranych części lakierem. Dziś, za pomocą specjalnych folii, można tozrobić szybciej i znacznie taniej. Wystarczy pamiętać o kilku istotnychwskazówkach.

 

Lexus wybrał nazwę dla nowego koloru

Jakiś czas temu Lexus na swoim oficjalnej stronie na portalu Facebookogłosił konkurs na nazwę nowego koloru. Odcień ten jest dedykowany donowego sportowego modelu RC F. Japończycy znaleźli już zwycięzcę.

 

Polacy pobili rekord

24 minuty - tyle czasu potrzebował sześcioosobowy zespół nacałkowita zmianę koloru Audi A6. Rekord został pobity podczas targówDub It w Kielcach.

 

Biały najczęściej wybieranym kolorem w 2014

Końcówka roku dostarcza nam zwykle różnorakich podsumowań,statystyk i analiz. Jedna z nich pokazuje, że najczęściej wybieranym kolorem nadwozia w nowych autach był odcień biały. Oczywiście mówimy o samochodach zakupionych w 2014 roku.

 

Wątek na forum: Zmiana koloru karoserii po umyciu auta

Witam, po dzisiejszym umyciu auta na myjni samoobslugowej na nadkolach i zderzaku pojawiły sie różowe plamy. Auto jest koloru białego wiec widać to dosyć mocno. Auto było myte szczotka, na początku nie było nic widać, ale po splukaniu piany rzuciło sie to w oczy. Auto bylo w miejscach plam robion...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zmiana koloru".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019