Wyszukiwałeś:

zmiana X

nazwy X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zmiana nazwy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

PZPM w miejsce ZM SOIS

Na przełomie listopada i grudnia br. Związek Motoryzacyjny SOIS rozpoczynanowy etap swojej blisko 15-letniej działalności. Zmianie ulega nazwa i logotyporganizacji. Działając pod nową nazwą: Polski Związek PrzemysłuMotoryzacyjnego i z nowym logo, instytucja zamierza zintensyfikować swojedziałania tak, aby jeszcze skuteczniej realizować statutowe zadania.

 

DaimlerChrysler Leasing Polska Sp. z o.o. zmienia nazwę

DaimlerChrysler Leasing Polska zmienił nazwę na Mercedes-Benz LeasingPolska.Zmiana nazwy nastąpiła z dniem 11 stycznia 2008 roku, w którymdokonano wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym.

 

F1: Zmiana nazwy nie taka prosta

Peter Sauber zapowiedział, że niebawem jego zespół złoży wniosek ozmianę nazwy z BMW Sauber Team, na Sauber Motorsport. Jednak taki zabieg możespowodować, że zespół nie otrzyma pieniędzy, przysługującychkażdej ekip z transmisji telewizyjnych.

 

Nie Aveo a Sonic

Chevrolet postanowił zmienić nazwę swojego modelu z segmentu małych aut.Już nie będzie Aveo a Sonic. Zmiana ta ma jednak dotyczyć tylko rynkówkontynentu północnoamerykańskiego.

 

Nowe nazwy węzłów

Rozpoczęła się budowa węzła na drodze w pobliżu Kutna, ale takżeporządkowane są nazwy węzłów na autostradzie i drogach ekspresowych.Chodzi o to, aby skrzyżowania na rozwijającej się stale siecigłównych dróg były logiczne, łatwo się kojarzyły z większymimiastami i pomagały kierowcom w określeniu pozycji na trasie. Dotychczasowe,robocze nazwy były przydzielane często np. od najbliższej wsi. 

 

Jaguar zmienia nazewnictwo

Według najnowszych doniesień Jaguar zmieni nazewnictwo swoich modeli.Prawdopodobnie nowe modele otrzymają alfanumeryczne nazwy.

 

Team Lotus zmieni nazwę?

W sezonie 2011 mamy dwa zespoły, które chcą uchodzić za spadkobiercęlegendy Colina Chapmana'a. Jednak od przyszłego sezonu prawdopodobnie w stawcebędzie tylko jeden zespół noszący nazwę "Lotus. 

 

Nowe nazwy węzłów drogowych ułatwią podróżowanie

Węzeł Kielce Zachód zamiast węzła Kostomłoty – zmiananazewnictwa węzłów drogowych planowana jest po ukończeniu budowynowych odcinków tras ekspresowych realizowanych przez kielecki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Porsche zmusza Astona do zmiany nazwy Vantage'a GT3

Od czasu do czasu producenci aut wchodzą sobie w paradę z nazwami swoich modeli i konieczna jest zmiana ich nazewnictwa. Tym razem Porsche zmusiłoAston Martina do wymyślenia nowego imienia dla jego limitowanego modelu.

 

Zmienią nazwy węzłów autostradowych na A4

Jeszcze zmienione zostaną nazwy węzłów na opolskim odcinku autostradyA4. Nowe, czytelniejsze nazwy węzłów mają zapewnić lepsząorientację kierowcom jadącym tą autostradą.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zmiana nazwy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019