Wyszukiwałeś:

zmienne X

fazy X

rozrzadu X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zmienne fazy rozrzadu

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

1.8 DID MIVEC najbardziej zaawansowaną technologią

Mitsubishi ASX wyposażony w silnik Diesla został 1.8 DID uznany zaNajwiększą Innowację Techniczną 2010 roku w corocznym konkursieorganizowanym przez portal AutoScout24.

 

Univalve - oszczędny system sterowania zaworów

Mimo ogromnego postępu w kwestii ograniczenia spalania, silniki benzynowe nadalsą uznawane za mniej ekonomiczne w porównaniu z jednostkamiwysokoprężnymi. Jedną z głównych przyczyn są większe straty wukładzie dolotowym powietrza. Ostatnio jednak pojawiła się pewna koncepcja,która może definitywnie zmienić układ sił pomiędzy silnikami typuOtto i Dieslami.

 

Pojedyńczy wał rozrządu

 

Zaprezentowany przez Mahle pojedyńczy wał rozrządu umożliwia zmienne czasy otwierania zaworów, a przez co wyższy moment obrotowy i wydajność przy mniejszym zużyciu paliwa.

 

Silnik bez wałka rozrządu

Koenigsegg przygotowuje rewolucję silnikową. Jego najnowszy model ma byćwyposażony z podwójnie doładowany silnik V8, który będzienajprawdopodobniej pozbawiony wałka rozrządu.

 

Rozrząd

O silnik, czyli serce naszego samochodu, należy dbać w szczególnysposób. Bez niego ani rusz. Zresztą to samo tyczy się człowieka i jego"silnika".  W przypadku auta jednym z ważniejszychmechanizmów, bez którego jednostka napędowa się nie obejdzie,jest układ rozrządu. Awaria rozrządu nie tylko unieruchomi całkowiciesamochód, ale narazi nas na poważne koszty.

 

Ford Ka+ po face-liftingu - nowa wersja Active

Nowy Ford Focus zadebiutuje dopiero po imprezie w Genewie, ale na szwajcarskichhalach wystawowych nie zabraknie kilku nowości od producenta spod tego znaku.Jedną z nich będzie odświeżony Ford Ka+.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zmienne fazy rozrzadu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019