Wyszukiwałeś:

zwierze

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwierze

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Wątek na forum: Ascari idzie za ciosem!

Bardzo orginalny pasek z boku. ~Marcia92*:D

 

Wątek na forum: Zwierzę kontra samochód

O właśnie, powinno się rozwinąć temat o tym, jak ubiegać się o odszkodowanie za uderzenie w wybiegające na drogę z lasu zwierzę, mając jedynie polisę OC. W praktyce wygląda to tak, że kierowcy na własną rękę naprawiają auta nie starając się o odszkodowanie, ponieważ nie wiedzą, że takie prawo im ...

 

Veritas RS III w produkcji!

Veritas RS III Roadster to samochód, który z daleka przypominadrapieżne zwierze. Ten dwuosobowy bolid trafi do seryjnej produkcji, a pierwsiklienci będą się mogli nim cieszyć już w przyszłym roku po wpłaceniu 1,4mln złotych.

 

Zwierzę kontra samochód

Według policyjnych statystyk na polskich drogach ginie codziennie 17osób. Co czwarta okręcając się samochodem wokół drzewa.Część zmotoryzowanych jest ofiarami wypadków z udziałem dzikichzwierząt. A tego typu zdarzenia regularnie nasilają się w okresie jesiennym.

 

Ostrzeże przed łosiem na drodze

Zwierzęta zabite na drodze przez przejeżdżające samochody wpisały się jużna dobre w pejzaż dróg. Prosto z Azji nadszedł pomysł, który maeliminować wypadki spowodowane wybiegnięciem zwierzęcia na drogę.

 

Sytuacja się rozjaśni

Urządzenie instalowane w ramach systemów Night Vision w BMW byłyrewolucyjne, ale ponad dekadę temu. Inżynierowie z Bawarii opracowali nowerozwiązania, które w niedalekiej przyszłości ułatwią nam bezpiecznepodróżowanie nocą.

 

Hyundai Genesis Coupe: Dar od Boga

W Księdze Rodzaju znajdziemy opis stworzenia świata. Według wierzeń i tegoco w niej zapisano Bóg stworzył świat w ciągu 7 dni i ostatniego dniaodpoczywał. Nie odpoczywał, dotarliśmy do pradawnych zapisków,które mówią, że  Bóg dnia 7 stworzył coś, co fani motoryzacji wielbią najbardziej – tylny napęd.

 

Największy

Siadasz późnym wieczorem, w pokoju, gdzie mała lampka oświetlakartkę z notatkami. Myślisz, zastanawiasz się, zapisujesz i kreślisz... iwszystko wokół jednej postaci - Ayrton Senna.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Top 10: Najgorętsze premier targów w Genewie

Przedstawiamy nasz subiektywny ranking samochodów, przy którychgromadziło się najwięcej dziennikarzy, fotoreporterów i potencjalnychklientów. Wśród nich te najmocniejsze, najszybsze, najdroższe ijeden megcar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019