Wyszukiwałeś:

zwierzeta X

drodze X

. Znaleziono 4 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: przy.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zwierzeta przy drodze

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Ostrzeże przed łosiem na drodze

Zwierzęta zabite na drodze przez przejeżdżające samochody wpisały się jużna dobre w pejzaż dróg. Prosto z Azji nadszedł pomysł, który maeliminować wypadki spowodowane wybiegnięciem zwierzęcia na drogę.

 

Uwaga na zwierzęta na drodze

Drogowcy z olsztyńskiego oddziału GDDKiA myślą nad rozwiązaniami,które pozwolą na zmniejszenie ilości kolizji z dzikimi zwierzętami nadrodze krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Do kolizji samochodów zezwierzętami na oddanej przed niemal dwoma laty ośmiokilometrowej trasie zeSpręcowa do Barcikowa dochodzi coraz częściej. Stara droga nr 51 była wąskai kręta, prędkość jaką rozwijały na niej samochody była niewielka i dokolizji z dzikimi zwierzętami dochodziło rzadko. Obecnie, na niektórychodcinkach prowadzącej do granicy z Rosją drogi potrzebne są dodatkoweprzejścia dla dużych zwierząt.

 

Aby uniknąć kolizji ze zwierzęciem

Volvo pracuje nad nowym systemem bezpieczeństwa - Animal Detection -który ostrzega i uruchamia automatyczne hamowanie w przypadku pojawieniasię zwierzęcia na drodze. Nowy system zostanie wprowadzony na rynek za kilkalat.

 

Uwaga! Dziki zwierz!

Początek jesieni to druga pora roku po wiośnie, kiedy najczęściej dochodzido wypadków samochodowych z udziałem dzikich zwierząt. W tej kwestiinie ma żartów. Uderzenie w dużego zwierzaka może się skończyćtragicznie nie tylko dla niego, ale także dla nas.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zwierzeta przy drodze".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019