Wyszukiwałeś:

motoryzacji

. Znaleziono 3640 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacji

Spróbuj też wyszukać: kondycja motoryzacji 2008 motoryzacji 2009

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3640 wszystkich):

PIM - spotkanie dywizji poddostawców

Już po raz kolejny, w dniach 8 i 9 czerwca w Baranowie Sandomierskim, PolskaIzba Motoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członkówIzby oraz firm zaprzyjaźnionych. "Branża poddostawcówmotoryzacyjnych musi się jednoczyć" - podkreślił Roman Kantorski -Prezes PIM.

 

Przewodnik po polskiej motoryzacji

Nowy newsletter Mapa Polskiej Motoryzacji dostępny na platformie internetowejmojeauto.pl to "przyjemny obowiązek" dla każdego kto identyfikujesię z branżą motoryzacyjną.

 

PIM i poddostawcy w warszawskich zakładach grupy FSO

Już po raz kolejny, w dniach 28-29 marca br. w Warszawie, Polska IzbaMotoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członków Izby orazfirm zaprzyjaźnionych. Tym razem uczestnicy zwiedzili zakłady FSO i ZZM Koramnależące do grupy FSO.

 

Gwiazdy motoryzacji na Bemowie

W dniach 21-22.08.2010 w Warszawie, na terenie Autodromu Automobilklubu Polskina Bemowie odbędzie się II Zlot Gwiaździsty Miłośników ZabytkowejMotoryzacji.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

SKC i Marcegaglia na potrzeby motoryzacji z WSSE

Z końcem ubiegłego roku oficjalnie otwarto nowe zakłady produkujące napotrzeby motoryzacji. SKC europe pu w Dzierżoniowie oraz Marcegaglia Poland wKluczborku od kilku miesięcy oficjalnie działają na terenie WałbrzyskiejSpecjalnej Strefy Ekonomicznej.

 

Coroplast w Strzelcach Opolskich

Niemiecki Coroplast inwestuje w Strzelcach Opolskich. Koncern chce uruchomićfabrykę wiązek przewodów elektrycznych dla motoryzacji.

 

Optymizm w sektorze automotive

Widać optymizm w prognozach dotyczących polskiej motoryzacji. Połowa firmdziałających w tym sektorze spodziewa się, że produkcja w ich zakładach wnajbliższych trzech miesiącach wzrośnie. Dodatkowo, 65%przedsiębiorców nie zamierza zmniejszać zatrudnienia, a 33% upatrujeszansy na rozwój polskiej motoryzacji w produkcji samochodówelektrycznych.

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Branża motoryzacyjna jest kluczowa dla polskiej gospodarki. Znaczącą rolęodgrywa produkcja części i komponetów wykorzystywanych do produkcjiaut. W Polsce części i akcesoria dla motoryzacji wytwarza już blisko 1000dostawców.

 

Producent motoczęści rozwija działalność w Środzie Śląskiej

Spółka voestalpine Rotec, produkująca komponenty dla motoryzacji,otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie podstrefy ŚrodaŚląska w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021