Wyszukiwałeś:

motoryzacyjna

. Znaleziono 645 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacyjna

Spróbuj też wyszukać: forum voss mobil 1 tour kotani

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 645 wszystkich):

Kondycja polskiej motoryzacji

Branża motoryzacyjna jest znaczącą częścią przemysłu krajowego. Sektormotoryzacyjny w Polsce osiągnął rekordowe wyniki w roku 1999. Były onezwieńczeniem stałego wzrostu produkcji (ponad 715 tys.) oraz sprzedaży (640tys.) samochodów osobowych i dostawczych.

 

5 minut dla Polski...

Przybywa nowych inwestycji zagranicznych w naszym kraju. Liderem jest branżamotoryzacyjna, która napędza naszą koniunkturę gospodarczą. O wypowiedźpoprosiliśmy Andrzeja Zdebskiego, Prezesa Polskiej Agencji Informacji iInwestycji Zagranicznych.

 

Auto Marketing - jakiej drogi do klienta potrzebuje branża motoryzacyjna?

W dniu 7 czerwca Polska Izba Motoryzacji organizuje w Warszawie konferencję dladealerów, producentów i dystrybutorów części "Jakiej drogi do klientapotrzebuje branża motoryzacyjna? - Public relations, reklama czy innedziałania marketingowe?". Patronat medialny nad wydarzeniem objęłaInternetowa Platforma Motoryzacyjna mojeauto.pl.

 

Cięcia w firmach na Dolnym Śląsku

Dzięki strefom na Dolnym Śląsku rozwinęły się branże: motoryzacyjna,elektroniczna i AGD. I teraz właśnie one są najbardziej zagrożonezwolnieniami.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

Producenci części ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego

To właśnie niezależnym producentom części branża motoryzacyjna zawdzięczarozwój i innowacyjność. To oni bowiem są w głównej mierzeautorami zmian i postępu w motoryzacji. Konkurując ze sobą, niezależniproducenci aż 8 do 10% własnych przychodów inwestują wrozwój,  prace projektowe oraz w nowe technologie - wynika z raportuStowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów CzęściMotoryzacyjnych (SDCM).

 

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Już za miesiąc w Krakowie odbędzie się Międzynarodowa KonferencjaMotoryzacyjna. Wśród prelegentów znajdą się m.in. mec.Katarzyna Michno-Nasierowska oraz Adrian Sklorz, właściciel Auto-Elements,ekspert od rynku ubezpieczeniowego.

 

Międzynarodowa Konferencja Motoryzacyjna

Łukasz Szarama, Przewodniczący Sekcji Blacharsko – Lakierniczej przyPIM, właściciel firmy "Auto-Komplex" oraz Maciej Brzeziński zB.U.H. Consulting to kolejni prelegenci, którzy wystąpią z referatamipodczas listopadowej, krakowskiej Międzynarodowej Konferencji Motoryzacyjnej!

 

Warszawa motoryzacyjną stolicą Europy

W jednym miejscu spotkali się przedstawiciele Komisji Europejskiej, polskiegorządu, reprezentanci niezależnych producentów i dystrybutorówczęści motoryzacyjnych oraz szefowie organizacji zrzeszającychdystrybutorów części samochodowych z krajów członkowskich UE,by  wspólnie rozmawiać o branży motoryzacyjnej i jejprzyszłości. 29 września br. Warszawa stała się motoryzacyjną stolicąEuropy.

 

Wątek na forum: POLST - odlewy dla Toyoty

Toyota jest chyba najbardziej innowacyjną marką motoryzacyjną. Cały czas szukają nowych rozwiazan i korzystają z nich. Wielkie brawa dla tego koncernu. ~Ludwik

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021