Wyszukiwałeś:

motoryzacyjnych

. Znaleziono 2209 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: motoryzacyjnych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2209 wszystkich):

II Giełda Części Motoryzacyjnych

W dniu 16 kwietnia (sobota) odbędzie się w Warszawie II Giełda CzęściMotoryzacyjnych czyli Tanie Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne.

 

Konferencja producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych

W dniu 17 stycznia br. w Warszawie odbyła się konferencja poświęconaaktualnym problemom rynku części motoryzacyjnych. Konferencja zostałazorganizowana przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych wewspółpracy z renomowanymi producentami części zamiennych.

 

Czarny scenariusz dla motodostawców

Spadek popytu na samochody w 2010 roku może zredukować zamówienia dlapolskich producentów części motoryzacyjnych.

 

Producenci części ważnym ogniwem przemysłu motoryzacyjnego

To właśnie niezależnym producentom części branża motoryzacyjna zawdzięczarozwój i innowacyjność. To oni bowiem są w głównej mierzeautorami zmian i postępu w motoryzacji. Konkurując ze sobą, niezależniproducenci aż 8 do 10% własnych przychodów inwestują wrozwój,  prace projektowe oraz w nowe technologie - wynika z raportuStowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów CzęściMotoryzacyjnych (SDCM).

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Koncerny produkujące auta raczej nie skłaniają się do inwestowania w Polsce.W ostatnim czasie włoski Fiat  podjął decyzję o ograniczeniu produkcjiw Tychach. Powoduje to, że w 2011 roku Polska może stracić  6 lokatę wrankingu europejskich producentów aut. Przybywa za to fabrykprodukujących części. Co ważne według ekspertów polska gospodarkamoże na tym skorzystać.

 

Boryszew chce być w TOP 100 światowych dostawców motoryzacyjnych

Grupa Boryszew chce znaleźć się w pierwszej setce największych światowychdostawców dla przemysłu motoryzacyjnego i to w ciągu najbliższychkilku lat. Aby to zrealizować Boryszew musi osiągnąć sprzedażkomponentów motoryzacyjnych na poziomie ok. 1,6 mld dolarówrocznie - obecnie ma około 1/5 tej wartości i to głównie zdziałalności w branżach chemiczno-metalurgicznych.

 

Nowa ustawa, stare błędy

Przed tygodniem informowaliśmy, za Stowarzyszenie Dystrybutorów iProducentów Części Motoryzacyjnych, o zagrożeniach płynących zprojektu Ustawy o dopuszczeniu pojazdów do ruchu drogowego. Okazuje się,że zaniechano wprawdzie jej wprowadzenia, ale większość zawartych w niejpropozycji znalazło się w nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym.

 

Z Częstochowy do Turcji

W Turcję inwestują międzynarodowe koncerny samochodowe oraz dostawcy częścimotoryzacyjnych, jednak o rozpoczęciu działalności w tym regionie myślątakże polskie firmy. Przykładem jest Exact Systems z Częstochowy, dostawcarozwiązań w zakresie kontroli jakości części i komponentówmotoryzacyjnych, który w tym roku otworzył w Turcji swoją kolejnąspółkę.

 

Polska zagłębiem produkcji części motoryzacyjnych

Branża motoryzacyjna jest kluczowa dla polskiej gospodarki. Znaczącą rolęodgrywa produkcja części i komponetów wykorzystywanych do produkcjiaut. W Polsce części i akcesoria dla motoryzacji wytwarza już blisko 1000dostawców.

 

Dobre wyniki polskich producentów motoczęści

2013 rok okazał się dla polskich producentów i dystrybutorówczęści motoryzacyjnych niezwykle udany. Odnotowano wzrost wartości produkcjio 10 proc., a producenci osiągnęli rekordowe przychody w wysokości 60 mldzłotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021