Wyszukiwałeś:

normy

. Znaleziono 780 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: normy

Spróbuj też wyszukać: normy SAMOCHODOWE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 780 wszystkich):

Najczystsze diesle na świecie

Audi będzie pierwszym producentem samochodów spełniającym normy czystościspalin, które będą obowiązywać w przyszłości. Modele „e“pojawią się w przyszłości w kilku seriach pojazdów.

 

Nowe silniki Scanii

Na wystawie INTERMAT we Francji Scania po raz pierwszy zaprezentowałapublicznie silniki spełniające normy emisji spalin Stage IIIB i Tier 4i. Wartowspomnieć, że nowe silniki spełniają normy emisji, które zacznąobowiązywać dopiero w 2011 r.

 

Europejskie normy emisji napędzają sprzedaż AdBlue

Sprzedaż AdBlue w Polsce mimo kryzysu w branży transportowej, od którejjest uzależniona, nadal rośnie. W 2009 roku osiągnie pułap około 40 mln złna poziomie hurtowym. Sprzedaż napędzają restrykcyjne europejskie wymaganiadotyczące emisji szkodliwych substancji w spalinach.

 

SUV-y będą bardziej oszczędne

Na unijne normy serii "Euro", nakładające na producentówcoraz bardziej wyśrubowane przepisy o produkcji oszczędniejszych aut, nie mamocnych. Nic więc dziwnego, że niemal każda z posiadających w swojej oferciemarek, duże i ciężkie SUV-y "trenuje" w taki sposób, abycennego surowca spalały jak najmniej.

 

Od 1 października obowiązuje norma Euro-5

Zgodnie z dyrektywą UE od października nowe pojazdy ciężarowe owiększym tonażu oraz autobusy muszą spełniać wymogi normy Euro-5. W innymprzypadku nie zostaną dopuszczone do ruchu.

 

Ekologiczne auta nie są ekologiczne?

Kwestie ekologiczne są chyba tymi najważniejszymi, które w ostatnichlatach determinują producentów samochodów podczas całego cyklutworzenia nowego auta. Coraz bardziej restrykcyjne normy emisji spalin mająpowodować, że jeżdżące po naszych drogach pojazdy nie będą truły aż wtak wielkim stopniu naszego środowiska. Tymczasem zebrane dane pokazują, żemimo podjętych działań faktyczna emisja spalin przez samochody jest o wielewyższa niż oczekiwano.

 

Silnik PACCAR MX-13 Euro 6

DAF Trucks przedstawia nową generację silników opracowanych zgodnie zwymogami normy emisji spalin Euro 6, która będzie obowiązywać w UniiEuropejskiej od 1 stycznia 2014 r. Silnik PACCAR MX-13 Euro 6 o pojemności 12,9l został stworzony z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii wtryskucommon rail i jest wyposażony w turbosprężarkę ze zmienną geometrią orazzaawansowane funkcje sterowania, co maksymalnie podnosi wydajność jego pracy.

 

Wątek na forum: opadły wskaźniki prędkości i obrotów opadły w dół orazprzestały działac długie światła... po 10min.

witam, jak w temacie: w czasie jazdy opadły mi wskazówki (wskaźniki) prędkości i obrotów stało się to przy włączonych światłach długich - one też zgasły... po 10min. wszystko wróciło do normy g0ly

 

Euro 6: Diesle tak samo czyste jak auta benzynowe

Wchodząca w tym roku w życie norma emisji spalin Euro 6 zmusiproducentów samochodów do jeszcze większego wysiłku w celuograniczenia wydalania zanieczyszczeń przez samochody.

 

Jak oczyszczane są spaliny nowych samochodów?

By uzyskać niższą emisję szkodliwych substancji, producenci stosujązłożone układy oczyszczania spalin. Najnowsze silniki spełniają surowenormy dzięki zastosowaniu złożonych rozwiązań technicznych wewnątrzsilnika, ale przede wszystkim dzięki wydajnym i zaawansowanym systemomoczyszczania spalin.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021