Wyszukiwałeś:

nowa

. Znaleziono 17650 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowa

Spróbuj też wyszukać: cng passat cc "Fahrsicherheit" 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17650 wszystkich):

Wątek na forum: Nowa Mazda 3 jeszcze w tym roku

te nowe modele Mazdy udają im się rewelacyjnie - myślę, że tak samo dobra będzie nowa trójka. jeśli chodzi o mnie to ja wolę jednak większe samochody- idealna dla mnie jest nowa szóstka. piękne auto i z klasą! ~kabanos

 

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Nowa Mazda5 w Genewie

Podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie zostanie po raz pierwszypublicznie zaprezentowana nowa Mazda5. W sprzedaży auto na europejskim rynkupojawi się jednak dopiero jesienią br.

 

Nowa wywrotka KH-KIPPER

Nowa wywrotka tylnozsypowa W1C to udoskonalona wersja klasycznej kwadratowejwywrotki na 3- i 4-osiowych podwoziach ze wzmocnieniami bocznymi w postaci tzw.szpant. Skrzynię wyróżnia nowoczesna konstrukcja z przegięciamizamiast wzmocnień. Uzyskanie odpowiedniej wytrzymałości i trwałości byłomożliwe dzięki zastosowaniu na burtach stali trudnościeralnej Raex.

 

Nowa Octavia coraz bliżej

Najprawdopodobniej jeszcze pod koniec tego roku na rynku, także i w Polsce,zadebiutuje nowa generacja jednego z najbardziej popularnych modeli w naszymkraju. Zapowiedź nowej Octavii mieliśmy okazję zobaczyć w tym roku nawystawie w Genewie, a teraz czeska marka pokazuje kolejną wizję swegonajpopularniejszego modelu.

 

Nowa Octavia nagrodzona za design

Choć najnowsza generacja Skody Octavii dopiero wjeżdża do sprzedaży naeuropejskim rynku, już zbiera pierwsze nagrody. W prestiżowym konkursie"AutoDesign Awards 2013" w Czechach nowa Octavia zwyciężyła wkategorii "Design of the Year".

 

Nowa Fabia sportowym autem o wyrazistym designie?

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje produkcja nowej Skody Fabii. Samochódw nowym wydaniu w Polsce pojawi się na początku przyszłego roku. Czy wyglądauta kogoś zaskoczył?

 

Znamy oferty na S3 Niedoradz - Nowa Sól

GDDKiA otworzyła oferty złożone w przetargu na budowę drugiej jezdni drogiekspresowej S3 na odcinku Niedoradz - Nowa Sól.

 

Nowa Skoda Octavia. Znamy cennik

Skoda prezentuje cennik modelu Octavia. Nowa generacja bestsellera na polskimrynku dostępna będzie od 82 200 zł.

 

Hyundai wprowadza nową platformę dla modeli elektrycznych

Hyundai Motor Group zaprezentował nową platformę podłogową – Electric-Global Modular Platform (E-GMP) – przeznaczoną dlasamochodów elektrycznych nowej generacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021