Wyszukiwałeś:

nowe

. Znaleziono 19443 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: nowe

Spróbuj też wyszukać: Polska nowe osobowe nowe reno legana

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19443 wszystkich):

Policja wycofuje wysłużone furgony

Do końca sierpnia wszystkie jednostki Policji mają wycofać z użytkowaniastare i wyeksploatowane furgony zasilane benzyną. Wysłużone volkswagenytransportery, T4 i fordy transity zostaną zastąpione przez nowe, ekonomicznesamochody zakupione w ramach programu modernizacji Policji.

 

Nowe Volvo FMX dla budowlanki

Volvo Trucks wprowadza na rynek, nowe jeszcze bardziej wytrzymałe Volvo FMX.Ten przeznaczony specjalnie dla potrzeb ciężkiego transportu budowlanegosamochód ciężarowy pojawi się w Europie od września. W kolejnychmiesiącach trafi na rynki całego świata.

 

Czy zarejestrujemy nowe auta u dealera?

Proponowane zmiany w systemie rejestracji samochodów to krok w dobrąstronę, tyle że połowiczny. Związek Dealerów Samochodówpostuluje jednocześnie, by wprowadzić ułatwienia w rejestracjipojazdów dla osób, które kupują nowe auta bezpośrednio udealera.

 

Nowe opony Continental do pojazdów dostawczych

Nowe opony LSR1+ na oś kierowaną i LDR1+ na oś napędzaną to odpowiedźfirmy Continental na zróżnicowane wymagania stawiane ogumieniueksploatowanemu w transporcie regionalnym i międzyregionalnym. Ogumienie naobręcze o średnicy 17,5 cala przeznaczone do intensywnej eksploatacji wdystrybucji towarów sprawdza się zarówno w mieście, jak i wdalszych trasach na drogach krajowych i autostradach.

 

Nowe skrzyżowania na planowanej obwodnicy Muszyny

Powstaną dwa nowe skrzyżowania drogi wojewódzkiej 971 z planowanąobwodnicą Muszyny (powiat nowosądecki, woj. małopolskie). Nowe skrzyżowaniapowstaną u zbiegu drogi wojewódzkiej i ulicy Antoniego Kity oraz drogiwojewódzkiej z ulicą Kościelną.

 

Nowe Mercedesy dla łódzkiej policji

Pierwsze oznakowane Mercedesy Sprintery trafiły już w ręce łódzkichpolicjantów. Nowe furgony zastąpią wysłużone Volkswageny T-4. Będąz nich korzystać funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Łodzi. W sumiew całym kraju będzie jeździło 600 takich maszyn, dostosowanych do potrzebsłużby.

 

Nowe radiowozy dla Kielc

Policjanci z jednostek powiatu kieleckiego otrzymali do swojej dyspozycji noweOple Corsy i Kie cee'd - łącznie 14 nowych radiowozów.

 

Wątek na forum: carsdealer.eu - nowe samochody Premium z salonu lub prosto z fabryki nawet do 30% taniej!!!

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych zakupem nowego dowolnego BMW prosto z salonu (nowe lub demo car) lub z linii produkcyjnej nawet do 30 % taniej.nnZapraszamy na naszą stronę CDGnlub na nasze konto na Facebooku Facebook DGC.nnOferujemy:n- wszystkie marki Premium (Aston Martin, A...

 

Wątek na forum: Lepsze opony/nowe/założyć na tył czy przód

Witam,mam z pozoru łatwe pytanie.Wczoraj wymieniałem e serwisie opony na zimowe,miałem dwie używane i kupiłem dwie nowe.Pan,który dokonywał wymiany zadał mi pytanie nowe na tył? Zdziwiłem się bardzo,bo wiedziałem od zawsze,że lepsze opony daje się na przód.Pan natomiast twierdził,że był na szkole...

 

Nowe znaki na drogach. Odcinkowy pomiar prędkości

Znamy już datę wejścia w życie zmian, które wprowadzają noweoznakowanie odcinkowego pomiaru prędkości na polskich drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020