Wyszukiwałeś:

obwodnice X

projekty X

drogowe X

warminsko-mazurskie X

droga X

krajowa X

16 X

. Znaleziono 13 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice projekty drogowe warminsko-mazurskie droga krajowa 16

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

Kręgosłup Warmii i Mazur za 3 mld zł

Modernizacja drogi nr 16 określanej mianem kręgosłupa Warmii i Mazur wyniesie3 mld złotych. Ta strategiczna inwestycja na trasie Grudziądz – Iława– Olsztyn – Ełk powinna być podjęta w latach 2007-2013 –apelują drogowcy oraz władze wojewódzkie i powiatowe.

 

Obwodnice nie czekają na ekspresową

Powstaną obwodnice omijające Nowe Miasto Lubawskie i Lubawę (woj.warmińsko-mazurskie). W woj. warmińsko-mazurskim uznano, iż nie wartoczekać na decyzję o drodze ekspresowej tylko rozpocząć prace dziękiwykorzystaniu środków z funduszu programu ‘PolskaWschód’.

 

W listopadzie ostateczna wersja obejścia Olsztyna

Ostateczna koncepcja programowa budowy obwodnicy Olsztyna w ciągu drógkrajowych nr 16 i 51 ma być gotowa w listopadzie 2007 r. - poinformowałdyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradMirosław Nicewicz.

 

Przygotować grunt pod szesnastkę

Krajowa 16 będzie zmodernizowana w latach 2007-2013 i nadal znajduje się naliście rezerwowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.„Najważniejsze jest w tym momencie przygotowanie kompletnej dokumentacjitechnicznej dla szesnastki, tak by w momencie uruchomienia środków nazadania z listy rezerwowej było możliwe natychmiastowe rozpoczęcie pracbudowlanych” – uważają samorządowcy i GDDKiA O/Olsztyn.

 

Olsztyn: Obwodnica Kopernika

Obwodnica potrzebna jest nie tylko Olsztynowi, ale także mieszkańcom wieluokolicznych miejscowości. Niestety w dalszym ciągu nie ustalono jej przebiegu.Przeanalizowane muszą zostać wszystkie warianty planowanego obejścia,które otrzymało nazwę Obwodnicy Kopernika.

 

Via Baltica - będą konsultacje

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała okonferencji prasowej, dotyczącej budowy trasy Via Baltica. GDDKiA razem zfirmą projektowa Scott Wilson będą prowadzić konsultacje społeczne, mającena celu wybór najlepszego wariantu planowanej drogi.

 

Dwujezdniowa droga przez Mazury?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad planuje rozbudowę drogikrajowej nr 16 na odcinku Mrągowo – Orzysz. Nowa dwujezdniowa drogajeszcze nie istnieje, a już może powstać konflikt. Powodem jest możliwośćprzebiegu trasy przez cenne przyrodniczo obszary.

 

Południowa obwodnica Olsztyna potrzebuje jeszcze kilka lat

Koncepcja programowa południowej obwodnicy Olsztyna jest już na ukończeniu.Teraz opracowane materiały będą prezentowane zainteresowanym. Drogowcy chcązebrać uwagi dotyczące realizacji inwestycji. Harmonogram prac przewiduje, zejeszcze w tym roku ogłoszony będzie przetarg na projekt budowlany iwykonawczy, a w drugiej połowie 2011 roku mają ruszyć prace budowlane.Obwodnica Olsztyna ma powstać w 2013 roku.

 

Obwodnice Olecka i Ełku z unijnym dofinansowaniem

Podpisano porozumienia w sprawie dofinansowania projektów pn.„Obwodnica Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65” oraz„Obwodnica Ełku (etap III i IV) w ciągu drogi krajowej nr 16 i nr65” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022