Wyszukiwałeś:

obwodnice

. Znaleziono 1902 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnice

Spróbuj też wyszukać: obwodnice S5 obwodnice drogowe swietokrzyskie gddkia drogi krajowe droga krajowa 9 42 środowisko konsultacje obwodnica ostrowca obwodnice projekty drogowe lodzkie Łódź droga ekspresowa s8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1902 wszystkich):

Rok obwodnic

O trzy nowe obwodnice wzbogaciły się w 2005 roku drogi krajowe na terenieWielkopolski - otwarto 6,3-km obwodnicę Gniezna i 6-km obwodnicę Piły nastyku dróg krajowych 10 Szczecin-Bydgoszcz i 11 Bytom-Poznań-Koszalin.Obwodnica Ślesina, po licznych perypetiach, została wreszcie oddana doużytku.

 

Obwodnice nie czekają na ekspresową

Powstaną obwodnice omijające Nowe Miasto Lubawskie i Lubawę (woj.warmińsko-mazurskie). W woj. warmińsko-mazurskim uznano, iż nie wartoczekać na decyzję o drodze ekspresowej tylko rozpocząć prace dziękiwykorzystaniu środków z funduszu programu ‘PolskaWschód’.

 

Szczecinek z nadzieją na obwodnicę

Mimo, że krajowa „jedenastka” nie znalazła się na rządowejliście realizowanych w najbliższym czasie inwestycji drogowych, to w budżecieGDDKiA znalazły się pieniądze na przygotowania do budowy obwodnicySzczecinka. Władze Szczecinka zabiegają więc by budowa obwodnicy nieznalazła się w planach obejmujących czas po roku 2013, tylko wcześniej.

 

Małe obwodnice na S61 z unijnym dofinansowaniem

Obwodnice Stawisk i Szczuczyna mają zapewnione unijne dofinansowanie –maksymalnie na poziomie odpowiednio: 34,2 mln zł. i 35,4 mln. zł. Oba odcinkipowstaną w ciągu planowanej drogi ekspresowej S 61, w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

 

Obwodnice ułatwiają dojazd nad morze

W ubiegłym roku zostały udostępnione do ruchu 3 obwodnice na drogachkrajowych w regionie zachodniopomorskim. Dzięki obwodnicom Nowogardu, Miękowaoraz Troszyna, Parłówka i Ostromic przejazd drogami krajowymi nr 3 i 6,stał się szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jest szczególnieważne w sezonie wakacyjnym, w którym te trasy są szczególnieobciążone ruchem.

 

Nowe obwodnice w Polsce Wschodniej

Kończą się budować kolejne obwodnice w Polsce Wschodniej. Jędrzejów,Jarosław, Kurozwęki, Frampol i Olecko wkrótce odetchną od tranzytu.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Wątek na forum: Obwodnice poczekają

Pokrętna logika, a chodzi o propagandę! Obwodnice buduje się za większe pieniądze niż zwykły odcinek, a chodzi o to by wybudować jak najwięcej kilometrów. To co z tego, że obwodnice zdecydowanie poprawiają przepustowość dróg. Dla niekompetentnego ministra, który z drogami ma tyle wspólnego, że po...

 

Obwodnice Inowrocławia i Brodnicy już blisko

Ministerstwo Transportu wytypowało 11 inwestycji drogowych polegających nabudowie obwodnic miast w ciągu dróg krajowych w ramach nowej perspektywyfinansowej Unii Europejskiej 2014-2020. Na liście znalazły się dwie obwodnicena terenie Kujaw i Pomorza – Inowrocławia i Brodnicy. Postępowaniaprzetargowe na realizację zadań mogą ruszyć jeszcze w tym roku. 

 

Przetargi na obwodnice mogą ruszać

Nowy, przyjęty przez rząd, załacznik nr 6 rozszerzejący "Program BudowyDróg Krajowych na lata 2011-2015" objął budowę 12 nowych obwodnicmiast. Dzięki temu będzie możliwe ogłoszenie przetargów na obwodniceo łącznej długości 150 km. Będą one realizowane w nowej perspektywiefinansowej 2014-2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023