Wyszukiwałeś:

octavia

. Znaleziono 1234 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: octavia

Spróbuj też wyszukać: octavia tour octavia II astra

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1234 wszystkich):

Długi dystans: Skoda Octavia Combi RS

Po raz pierwszy w historii na nasz redakcyjny parking zajechało auto,które pozostanie na nim dłużej niż standardowy tydzień. Rozpoczynamypierwszy w dziejach mojeauto.pl test długodystansowy, którego bohateremjest najbardziej popularny model ostatnich czasów na polskim rynku, czyliSkoda Octavia, w dość nietypowej wersji Combi RS.

 

Skoda Octavia Combi RS: Na mecie

Nawet nie zauważyliśmy, kiedy zdążyliśmy pokonać ponad 10 tys.kilometrów i tym samym dojechaliśmy do mety naszego pierwszego długiegodystansu. Skoda Octavia w wersji Combi RS okazała się bardzo przyjaznymsamochodem, z fantastycznymi wręcz możliwościami transportowymi, choć dwieostatnie literki niewiele w tym przypadku mają ze sportowymi samochodami.

 

Nowa Skoda Octavia - serce marki

"Model Octavia to serce marki". Tymi słowami przedstawił najnowszą trzecią generację Octavii prezes Skody, Winfried Vahland. Niewątpliwie nowaOctavia to najgorętsza premiera kończącego się roku.

 

Skoda Octavia 2.0 TDI 150KM: Dylematy lidera

No i mam dylemat. Za mną pierwsze dłuższe spotkanie z nową generacjąnajpopularniejszego modelu pomiędzy Odrą a Bugiem. Muszę przyznać, żeoczekiwania były większe, choć nowa Skoda Octavia to przecież kawał, wpełnym tego słowa znaczeniu, solidnego auta. Do grona swoich zalet dodałakolejne, choć pozostał jednak pewien niedosyt.

 

Polska premiera: Skoda Octavia RS i Octavia 4x4

Gdzieś u podnóża drzemiącego wulkanu Wezuwiusz, słychać pomruksilnika, który następnie płoszy przechodniów i maniakówskuterów, których w okolicach Sorrento jest pełno. Kierowcy nakrętych drogach zwalniają, i otwierają oczy ze zdumienia, gdy widzą jakieauto bombarduje ich błędnik rykiem silnika. To nowa Octavia RS.

 

Skoda Octavia Combi RS: Szybka i praktyczna, ale bez pikanterii

Jest taki moment w życiu człowieka - ślub, narodziny dziecka (drugiego,trzeciego...), awans zawodowy lub społeczny, czterdziestka na karku - poktórym musi mocno przewartościować swoje dotychczasowe życie. Także wkwestii motoryzacyjnej. Już nie sportowe coupe czy inny hot-hatch, a bardziejodpowiedni model. Podpowiadamy, co wybrać, aby ta zmiana nie była zbyt bolesna- Skoda Octavia RS w wersji kombi.

 

Skoda Octavia: Czeska elegancja

Jeżeli chcesz się wyróżniać na naszych drogach, nie kupuj tego auta.Skoda Octavia w minionym roku była najchętniej kupowanym modelem przezpolskiego kierowcę. W tym również czeska marka wysforowała się jużzdecydowanie na prowadzenie, więc prawdopodobieństwo, że Twojego sąsiada,kuzyna czy znajomego z pracy spotkasz za kierownicą Octavii jest całkiemspore.

 

Nowa Skoda Octavia. Znamy cennik

Skoda prezentuje cennik modelu Octavia. Nowa generacja bestsellera na polskimrynku dostępna będzie od 82 200 zł.

 

Skoda Octavia RS iV ? sportowa hybryda

Skoda po raz pierwszy wprowadza do oferty model z rodziny RS z hybrydowymnapędem typu plug-in. Oto Skoda Octavia RS iV.

 

Skoda Octavia RS iV w sprzedaży

Hybrydowa Skoda Octavia RS iV wchodzi do sprzedaży w Polsce, a obok niej takżebenzynowa wersja RS. Znamy już ceny usportowionego modelu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023