Wyszukiwałeś:

of

. Znaleziono 883 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: of

Spróbuj też wyszukać: risk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 883 wszystkich):

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

World Car of the Year 2014 - znamy półfinalistów

Niemal dokładnie za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku,poznamy zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu na ŚwiatowySamochód Roku (World Car of the Year). Najwięcej swoich przedstawicielido półfinałów konkursu wprowadziło BMW.

 

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Zwycięzcę tegorocznej edycji jednego z ważniejszych, jeśli nienajważniejszego plebiscytu w branży motoryzacyjnej - konkursu Car of the Year- poznamy już za niecały miesiąc tuż przed rozpoczęciem targówmotoryzacyjnych w Genewie. Przyjrzyjmy się zatem siódemcekandydatów do tego tytułu i zastanówmy się, który z nichma największe szanse na końcowy sukces.

 

World Car of the Year - znamy finalistów

Podczas targów w Genewie ogłoszono finalistów plebiscytu WorldCar of the Year. O zwycięstwo w najważniejszej kategorii powalczą dwa autaniemieckie i jedno japońskie. W finale zabrakło tegorocznego zwycięscy Carof the Year, czyli Opla Astry V.

 

World Car of the Year 2016 - spekulacje, wyniki

Plebiscyt World Car of the Year 2016 to jeden z ważniejszych wydarzeńmotoryzacyjnych. Jurorzy z całego świata główkują nad najlepszymautem, jaki w danym roku pojawił się na rynku. Przyglądamy się finalistom isprawdzamy, który samochód ma największe szanse na wygraną.

 

WCOTY 2019 - lista finalistów World Car of the Year

Konkurs World Car of the Year (WCOTY) edycja 2019 przeszedł do kolejnego etapu. Poznaliśmy właśnie finałową listę kandydatów do tytułu Światowego Samochodu Roku 2019.

 

Redaktor "auto motor i sport" jurorem Car of the Year

Roman Popkiewicz, redaktor naczelny magazynu "auto motor i sport",został jurorem najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu na najlepszy samochód w Europie – Car of the Year.

 

Kandydaci do tytułu Car of the Year 2020

Organizatorzy konkursu Car of the Year opublikowali wstępną listę modeli,które walczyć będą o tytuł Samochodu Roku 2020.

 

Car of the Year 2020. Pełna lista kandydatów

Organizatorzy konkursu Car of the Year opublikowali pełną listę modeli,które walczyć będą o tytuł Samochodu Roku 2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022