Wyszukiwałeś:

opel X

skoda X

fabia X

corsa X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: opel skoda fabia corsa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Najpopularniejsze auta z salonu - porównujemy ceny

Jeśli używany samochód, to najczęściej Volkswagen. Jeśli nowy– to raczej Skoda, Kia lub Opel. W zależności od modelu i wersji, nazakup jednego z najczęściej poszukiwanych aut z salonu trzeba dziśprzygotować co najmniej 35 tys. złotych – wynika z porównaniastawek dealerów samochodowych.

 

Popularne maluchy za 10 000 PLN

Niebawem skończą 10 lat. Potencjalnie młody wiek dla człowieka, nie oznaczatego samego w przypadku samochodów. Zwłaszcza tych używanych z segmentuB. Oto pięć popularnych modeli tej klasy z silnikami benzynowymi, któremożna nabyć na rynku wtórnym w atrakcyjnej cenie.

 

Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Debiutujące właśnie na europejskich rynkach nowe generacje maluchówSkody i Opla będą w przyszłym roku ostro rywalizować o klienta w tymsegmencie rynkowym. Sprawdzamy, jakie atuty mają Skoda Fabia III oraz OpelCorsa E.

 

Podsumowanie tygodnia #4

Miniony tydzień upłynął pod znakiem europejskich oraz polskich premier. Jakzwykle zresztą jesienią, w niedługim czasie po zakończeniu wystawy w Paryżubądź Frankfurcie.

 

Nowy Opel Corsa z tytułem Autobest 2015

Ledwo zadebiutował na rynku, a już może się pochwalić zdobyciem jednej znajważniejszych nagród na Starym Kontynencie. Nowy Opel Corsa właśniezostał zwycięzcą konkursu Autobest 2015, wyprzedzając Hyundaia i20, SkodęFabię i Citroena C4 Cactusa.

 

Wątek na forum: Skoda Fabia III vs Opel Corsa E - pierwsze starcie

Z tej klasy to clio jest teraz najladniejsze a z tej dwojki to wybralbym jednak corse ~cba

 

Sprzedaż nowych aut w Polsce - najlepszy czerwiec od lat

Choć dotychczasowa sprzedaż nowych samochodów w bieżącym roku byładość słaba, to świetny czerwiec pozwolił zakończyć półrocze naplusie. Liderem rynku tradycyjnie pozostaje Skoda, a najchętniej sięgamy po model Octavia.

 

Wątek na forum: SAMOCHÓD Z JAK NAJMIĘKSZYM ZAWIESZENIEM

Witajcie. Potrzebuje waszej pomocy przy zakupie samochodu o jak najmiększym zawieszeniu. Mówiąc w skrócie sytuacja wygląda tak, że będę musiał przynajmniej jakiś czas pracować jako kierowca ( dostawca w ruchu miejskim ), a niestety jestem po kontuzji kręgosłupa, co daje mi się we znaki przy naszy...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "opel skoda fabia corsa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019