Wyszukiwałeś:

osoby

. Znaleziono 1997 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: osoby

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1997 wszystkich):

Wątek na forum: Zwolnienia grupowe w FSO

No ale w tym zapomniano wspomnieć że jeszcze na koniec stycznia około połowa osób tam pracujących nie była zatrudniona prze fso tylko przez biura pośrednictwa pracy gdzie można było pozbyć się ludzi bez karnie bo mieli oni umowy przedłużane co 2 tygodnie, albo co miesiąc i takie osoby zaczęto już...

 

Wątek na forum: Citroen C5 dla przedsiębiorcy

Co za kretyn to pisał? 4 osoby i 550 kg to jest nierealne (łącznie ponad 830 kg!!!). Trzeba trochę myśleć a nie walić po klawiaturze. Homologacja na ciężarowy to właśnie te 550 kg i w tym są już te 4 osoby. Jak nie wierzysz to przeczytaj chociaż warunki na homologację: ponad 500kg ładowności.

 

Wątek na forum: 2,5 m długości i pomieści cztery osoby

hehehe ciekawe gdzie te dwie dodatkowe osoby sie pomieszczą ~fantomas

 

Za zajęcie miejsca osoby niepełnosprawnej odholują auto

Jeśli zajmiesz miejsce parkingowe przeznaczone dla osoby niepełnosprawnej,możesz spodziewać się nie tylko 500-złotowego mandatu, ale i tego, żeodholują twoje auto na parking policyjny. To kolejna z propozycji zmian kodeksudrogowego.

 

Nie ten zdaje, kto powinien

Zdarza się, że do egzaminów na prawo jazdy nie podchodzą ci,którzy powinni je zdawać, tylko osoby podstawione. Niektórzymówią, że ujawnione w ostatnich czasach przypadki to wierzchołekgóry lodowej. W jaki sposób można im zaradzić?

 

Jeśli auto, to używane

Osoby, które myślą w najbliższych dwunastu miesiącach o kupniesamochodu, w zdecydowanej większości (90 proc.) myślą o aucie z rynkuwtórnego. Jednak tylko 7 proc. rozważa w ogóle zakup samochodu wnajbliższej przyszłości.

 

Nowe zasady parkowania niepełnosprawnych

Na ostatnim posiedzeniu Sejmu posłowie przyjęli zmienione zasady korzystania zkart parkingowych, przysługujących osobom niepełnosprawnym orazplacówkom zajmującym się opieką, rehabilitacją lub edukacją tychosób.

 

Karty parkingowe dla niepełnosprawnych stracą ważność

Od pierwszego lipca wchodzi w życie nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym.Konsekwencją zmian będzie utrata ważności wszystkich kart parkingowych dlaniepełnosprawnych. A uzyskanie nowej będzie dużo trudniejsze.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Wyższe mandaty od soboty

Od soboty obowiązują zmienione wysokości mandatów za niektórewykroczenia drogowe. Więcej zapłacimy np. za nieuprawnione parkowanie na"kopercie", piesi muszą się zaś liczyć ze 100-złotową grzywnęza brak odblasków.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018