Wyszukiwałeś:

outlander

. Znaleziono 350 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: outlander

Spróbuj też wyszukać: outlander 2013 grandis grand vitara

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 350 wszystkich):

Odświeżony Outlander

Mitusbishi Motors zadeklarowało, że najnowsza odsłona popularnego samochodurekreacyjno-sportowego Outlander pojawi się na nadchodzących targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku.

 

Mitsubishi Outlander: Pełnowymiarowy diament

Polski oddział Mitsubishi wprowadza do sprzedaży drugą odsłonę modeluOutlander. Już poprzednia seria modelu mogła pochwalić się, jak na realianaszego rynku, sporym sukcesem. Marce spod znaku Trzech Diamentów to jednak niewystarcza, a druga generacja SUV-a ma sprzedawać się teraz jeszcze lepiej.Buńczuczne zapowiedzi czy zimna kalkulacja? Fakt jest faktem, że zanim noweOutlandery trafiły do salonów w naszym kraju, Mitsubishi zdążyło zebraćponad 400 zamówień.

 

Outlander 2008

W polskiej ofercie Mitsubishi Motors pojawił się właśnie nowy MitsubishiOutlander 2008. Outlander rocznik 2008 to lepiej wyposażona wersja auta, którezadebiutowało wiosną tego roku.

 

Outlander dla Europy z Europy

Mitsubishi podjęło decyzję o przeniesieniu produkcji modelu Outlanderprzeznaczonego na europejski rynek do holenderskiej fabryki NedCar.

 

Mitsubishi Outlander: Szeroko uzdolniony

Do miasta po zakupy, do lasu na grzyby, na długie wakacje. Takąwszechstronnością powinien wyróżniać się dzisiaj samochódaspirujący do segmentu SUV. Między innymi takim też kryteriom poddaliśmy dotestu na średnim dystansie model Mitsubishi Outlander drugiej generacji.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Mitsubishi Outlander do serwisu

Przetarcie wiązki elektrycznej jest przyczyną rozpoczęcia kampanii serwisowejdla właścicieli modelu Mitsubishi Outlander.

 

Mitsubishi Outlander: Sposób na sukces

Mimo załączanego napędu na cztery koła oraz zwiększonego prześwitu niepowinniśmy zapuszczać się nim w trudniej dostępne tereny. 140-konny silnik zkolei nie pozwala na zbyt dynamiczną jazdę. Mimo tych obwarowań MitsubishiOutlander to najlepiej sprzedający się kompaktowy SUV na polskim rynku, zasprawą którego w dużej mierze rosną także wyniki sprzedażyjapońskiej marki.

 

Mitsubishi Outlander w wersji City Style

W Polsce debiutuje specjalna wersja modelu Outlander, której cenazaczyna się od 89 990 złotych. Maj to miesiąc z atrakcyjnymi cenami modeliMitsubishi.

 

Mitsubishi Outlander PHEV ? polska premiera

Do polskich salonów Mitsubishi Motors dotarły właśnie pierwsze dostawy debiutującego w nowej odsłonie modelu Mitsubishi Outlander PHEV 2020.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023