Wyszukiwałeś:

passat

. Znaleziono 1363 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: passat

Spróbuj też wyszukać: passat b5 Passat B6 passat cc

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1363 wszystkich):

Volkswagen Passat - "Żółty Anioł"

Werdykt jest jednoznaczny: w plebiscycie czytelników ADAC "ŻółtyAnioł" 2006 oddano ponad 320 000 głosów. W kategorii"samochód" wybierano spośród 54 modeli. Zwycięzcą zostałVolkswagen Passat.

 

14 milionowy VW Passat

Z fabryki Volkswagena w Emden wyjechał wczoraj (27.04) 14-milionowy Passat.Przez wiele lat model ten był najbardziej lubianym samochodem klasy średniej wNiemczech. Jubileuszowy VW Passat Variant Highline (kombi) w kolorze srebrnymnapędzany jest na 4 koła i ma moc 140 KM.

 

300-konny Passat

30 listopada rozpoczynają się targi Essen Motorshow, a wraz z nimi po razpierwszy zaprezentowany zostanie Volkswagen Passat R36, najmocniejszy Passat whistorii.

 

Volkswagen Passat CC: Piękny i bestia

Aspiracje do bycia globalnym numerem 1 powodują, że trzeba trafiać w gustacoraz większej grupy odbiorców. Porządne wykonanie, bardzo dobrajakość, nowoczesne technologie już mogą nie być wystarczające - jestbowiem sporo osób, które kupują samochód wzrokiem. DlategoVolkswagen stworzył takie auto jak Passat CC, do którego grona zaletdołożył także atrakcyjną stylistykę.

 

Nowy Passat B7 już w salonach. Od 85.290 złotych. + [VIDEO]

W polskich salonach pojawił się właśnie nowy Volkswagen Passat. Jest to jużsiódma odsłona jednego z najbardziej popularnych samochodów nanaszym rynku. Niemiecki koncern  produkuje go od 1973 roku, a na drogachpojawiło się do tej pory przeszło 15 milionów egzemplarzy. W polskichsalonach generacja B7 będzie kosztować od 85.290 złotych.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Passat B6 (2005-2010)

Volkswagen Passat bardzo dobrze zakorzenił się na polskim rynku już od parudekad. Od lat wielu Polaków marzy o tym by w ich garażu stałprzedstawiciel klasy D pochodzący z Wolfsburga. Mimo nieposzlakowanej opiniigeneracja B6 przyprawiała o siwe włosy wielu właścicieli imechaników.

 

Volkswagen Passat B8 - Trendline, Comfortline czy Highline?

Debiutujący właśnie w polskich salonach Volkswagen Passat ósmejgeneracji (B8), tak jak poprzednik, będzie oferowany w trzech wersjachwyposażenia - Trendline, Comfortline oraz Highline. Zobacz, która z nichnajlepiej spełni Twoje potrzeby.

 

Hybrydowy Passat w sprzedaży jesienią

Volkswagen Passat GTE jest gotowy na podbój rynku i serc osóblubiących oszczędne i ekologiczne podróżowanie. Jesienią niemieckahybryda pojawi się w salonach.

 

Volkswagen Passat po liftingu. Znamy ceny

Volkswagen Passat B8 przeszedł niedawno face lifting. Auto jest wyposażone wnowoczesne systemy. Znamy też jego cennik.

 

Hybrydowy Volkswagen Passat GTE w sprzedaży

Nowy Volkswagen Passat GTE z napędem hybrydowym typu plug-in jest jużdostępny w Polsce. Znamy jego cenę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021