Wyszukiwałeś:

pekin

. Znaleziono 77 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pekin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 77 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat i Chery razem

i bedzie chinsko-wloski szajs,mam tylko nadzieje ze nigdy to cos nie pojawi sie w Europie, no chyba ze jakis zapaleniec odbedzie nim wedrowke na trasie pekin-rzym ~Adam

 

Wątek na forum: Dakar 2008 nie wystartuje!

Cóż zadanie przerosło strachliwych francuzików , ale nasi bracia rosjanie pewnie dadzą radę , wiwat RAJD MOSKWA-PEKIN ,i wszystko jasne kto jest przy piłce ,a może się myle....? ~observer

 

Wątek na forum: Tiry nie pojadą przez Raczki

Jaja kobyły planista puściłbym tiry przez dolinę Wołgi, Moskwę, Władywostok i Pekin. ~ja jako były

 

Silniki Fiata do Pekinu

Fiat Powertrain Technologies dostarczy 1000 silników napędzanych na gazjednemu z przewoźników autobusowych w Pekinie. Jest to jak dotądnajwiększe tego typu zamówienie dla włoskiej marki.

 

Ford i PKOl

W poniedziałek, 18 grudnia, w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie uroczyściepodpisana została umowa o współpracy Polskiego Komitetu Olimpijskiego z Konsorcjum Autoryzowanych Dealerów Forda w Polsce.

 

Czy będziemy jeździć po "chińskich" drogach?

Minister Transportu Jerzy Polaczek złożył wizytę w Chinach, w trakciektórej prowadzone były rozmowy na temat udziału chińskichprzedsiębiorstw w procesie budowy polskiej infrastruktury.

 

Maja Włoszczowska jeździ Mercedesem

5 maja we wrocławskim salonie Mercedes-Benz Mirosław Wróbel miałamiejsce kameralna uroczystość. Gościem salonu była Maja Włoszczowska,srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w Pekinie.

 

Expedycja III: Bezdrożami do Pekinu

Choć przed nami już czwarta edycja Expedycji, warto podsumować poprzedniąwyprawę. 12 tysięcy kilometrów, w większości autostopem przez obszaryrosyjskie i Mongolię, dwójka śmiałków i temperatury sięgająceminus 30 stopni Celsjusza - tak w wielkim skrócie można opisać wyprawęAgaty Krzemień i Witka Rybskiego na trasie Kraków - Pekin.

 

Europejskie auta dla Chińczyków

Boom motoryzacyjny na rynku chińskim oraz towarzyszący mu kryzys wwiększości pozostałych krajów sprawiły, że Chiny w minionym rokuwysforowały się na pozycję lidera pod względem liczby sprzedanychsamochodów, a targi motoryzacyjne w Państwie Środka pretendują domiana najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na naszym globie. Na rozpoczętejwłaśnie wystawie w Pekinie nie brak najważniejszych marek samochodowych orazlicznych światowych premier, spośród których te najciekawszepochodzą jednak ze Starego Kontynentu.

 

Pekin ogranicza liczbę samochodów

W tym roku w samym Pekinie kupiono 4,7 miliona (!) samochodów, czyliprawie dwa razy tyle ile sprzedano choćby pięć lat temu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021