Wyszukiwałeś:

peugeot

. Znaleziono 3690 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: peugeot

Spróbuj też wyszukać: Peugeot 407 peugeot 206 peugeot 307

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3690 wszystkich):

Peugeot 1007: Mały kosmita

Peugeot 1007 nie jest samochodem dla Kowalskiego. Nietuzinkowy kształtnadwozia, ciekawy projekt wnętrza, krzykliwe kolory, a nade wszystko odsuwanena pilota boczne drzwi sprawiają, że budzi on zaciekawienie nie tylkowśród płci pięknej.

 

Peugeot 308 już w 2007

Francuski Peugeot musi przyśpieszyć tempo przy tworzeniu następcy modelu 307.Jeden z najlepiej sprzedających się modeli marki szybko traci napopularności. Następca - Peugeot 308 - dzięki swoim większym rozmiarom orazbardziej dynamicznej sylwetce ma zmotywować potencjalnych klientów do zakupufrancuskiego auta.

 

Peugeot 207: Rasowy mieszczuch

Nie dość, że posiada niezły rodowód, to na dodatek jest spadkobiercąi kontynuatorem dwóch niezwykle udanych generacji aut z segmentu B,których znakiem charakterystycznym jest postać srebrnego lwaumieszczonego na masce. Czy nowy Peugeot 207 będzie w stanie sprostaćniemałym oczekiwaniom oraz trudnym warunkom, które bez wątpieniapanują na naszym rynku?

 

Peugeot zgarnął wszystko

Sezon 2007 w polskich rajdach samochodowych był rokiem Peugeot. Zespółzdobył wszystko, co było możliwe do zdobycia! Dziś, 18 stycznia, podczasgali rozdania nagród w Pruszkowie, przedstawiciele Peugeot Sport PolskaRally Team odbiorą szarfy za zdobycie aż pięciu tytułówMistrzów Polski.

 

Peugeot stawia na młodzież

Kluczbork jest kolejnym polskim miastem, w którym działa klasapatronacka Peugeota. Dla celów dydaktycznych Zespołowi SzkółPonadgimnazjalnych w Kluczborku przekazany został Peugeot 407.

 

Czy warto kupić: Peugeot 206 (1998-)

Z reguły konkretne modele aut stają się ikonami motoryzacji dopiero po wielulatach od zakończenia ich produkcji. Peugeot 206 do tego grona na pewno nienależy. Ale mimo wszystko jest w pewnym sensie fenomenem. Przede wszystkimjeśli pod uwagę weźmiemy fakt, że w niemal nie zmienionej formie sprzedawanyjest z powodzeniem od blisko 13 lat. Aż do dziś dzień.

 

Peugeot wspiera kolejną szkołę

Otwarcie klasy patronackiej Peugeot w Zespole Szkół Samochodowych wSzczecinie.

 

Europejska premiera: Peugeot 308

Nowy gracz w segmencie kompaktów. Nowy i tak jak każdy„świeża” chce pokonać główno dowodzącego zgrająskupiającą się w segmencie C. Peugeot chce, aby 308 powalczył o podiumsegmentu kompaktów, ale czy to nie za skromne ambicje?

 

Peugeot 2008 1.6 e-HDI: Gra o tron

Jest mały, ale ma duże ambicje. W teście Peugeot 2008, nowy lew w stadziefrancuskiej marki, który licznej konkurencji ma szansę pokazaćśrodkowy pazur.

 

Peugeot 508 PSE ? oficjalna premiera

Peugeot 508 PSE to pierwszy model z linii Peugeot Sport Engineered, obejmującej samochody o sportowych osiągach. Auto debiutuje z mocnym napędemhybrydowym plug-in, jako sedan i kombi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021