Wyszukiwałeś:

pick

. Znaleziono 372 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pick

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 372 wszystkich):

Saleen S331: Sportowy pick-up

Amerykański tuner samochodów, firma Saleen na targach w Los Angeles prezentujeswoją interpretację pick-up'ów. Saleen S331 to sportowa mini-ciężarówkazbudowana na bazie Forda Sport Truck.

 

Ssangyong Actyon SUT: Pick-up z Korei

Na Międzynarodowych Targach Samochodowych w Busan, Ssangyong prezentuje nowąwersję nadwoziową modelu Actyon. Tym razem koreańska marka zaproponowałaswój model farmerom z Teksasu i Australii, którzy gustują w Pick-upach.

 

Ford F-150: Użytkowy bestseller

Takiego sukcesu jaki odniósł na rynku amerykańskim największy pick-upForda, model F 150, pozazdrościć może niejedno auto osobowe. Roczniesprzedawany jest w 800 000 egzemplarzy. To wystarczający argument abyzdecydować o wprowadzeniu kolejnej, już dwunastej generacji tego samochodu.

 

Fiat Strada: Small Business

Mimo że rodowód ma włoski, to produkowany jest w Brazylii, zaś jegosilnik wytwarzany jest w Polsce. Dzięki popularności zdobytej w AmerycePołudniowej trafił do sprzedaży także w Europie. Fiat Strada, jakonajmniejszy w segmencie pick-upów ma przed sobą tylko jeden cel. Poprostu się sprzedawać.

 

Dacia Logan z otwartą paką

7.250 euro kosztować będzie Dacia Logan Pick-up - czwarta wersja nadwoziowarodziny Logana. Jeszcze w tym roku auto to trafi na pierwsze rynki, do Polskijednak najwcześniej za rok.

 

Logan Van i Pick-up - nowe dostawczaki od Dacii

W listopadzie Dacia wprowadziła na europejskie rynki dwa nowe modelesamochodów dostawczych. Tym razem rodzina modelu Logan powiększyła sięo wersję Pick-up oraz Van.

 

Logan pickup i van już w sprzedaży

Do sprzedaży na polskim rynku trafiły właśnie dwie kolejne wersje modeluDacia Logan. Tym razem pełniące funcję aut dostawczych - pick up oraz van - awięc z otwartą bądź zabudowaną przestrzenią ładunkową.

 

VW Amarok – wilk rusza na polowanie

Na rynek wchodzi właśnie nowy, mocny gracz w segmencie pick-up. W AmerycePołudniowej od nowego roku a na rynku europejskim w drugiej połowie, pojawisię Volkswagen Amarok. Jego nazwa w języku Innuitów, oznacza wilka -króla pustkowia, symbol siły i wytrzymałości. Takiwedług producentama być nowy Amarok.

 

Amerykanie na diecie

Producenci samochodów, którzy mają w swoich ofertach pick-upy,postanowili znacząco odchudzić swoje auta po to, aby móc sprostaćprzyszłym amerykańskim wymogom dotyczącym wartości spalania, bezkonieczności ujmowania im mocy oraz siły uciągu i ładowności.

 

Dacia Logan Van i pickup z fabrycznym gazem

Dacia wprowadza do swojej oferty modele Logan Van oraz Logan Pick-up zfabrycznie montowaną instalacją gazową. Logan Van w wersji Confort dostępnyjest w cenie 32.358 zł netto, a cena Logana Pick-up w wersji Confort to 32.154zł netto

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020