Wyszukiwałeś:

podlaskie

. Znaleziono 326 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: podlaskie

Spróbuj też wyszukać: ac sa S 19 gmina siemiatycze zambrów obwodnica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 326 wszystkich):

Wątek na forum: Deklarowana S19

od kiedy to 19 biegnie przez Janów Podlaskie?? Ciekawe bardzo ciekawe, może wam chodzi o Janów Lubelski co?? ~jacek

 

Wątek na forum: Rusza remont krajowej ósemki w Korycinie

1 km to Ci osiagniecie .. ;| PODLASKIE jak zawsze zacofane mieszkam na PODLASIU i wstyd mi jest za te zacofanie . .:| ~LOL

 

Wątek na forum: Nowy przebieg dróg ekspresowych na Podlasiu

no raczej woj podlaskie stracilo 100km ekspresowki, odcinek bialystok augustow mial byc ekspresowy a teraz niebedzie ,dlugosc wynosi 100km , wiec tyle jestesmy w plecy ~hmm

 

Pierwsze z 25 niebezpiecznych

Skrzyżowanie z Piątnicy (woj. podlaskie) jest pierwszym z 25 skrzyżowań,które zostaną przebudowane w tym roku w ramach projektu, którego podstawowymcelem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa i ograniczenie liczby wypadków.Wartość podpisanego kontraktu wynosi 1,7 mln zł, a okres realizacji planujesię na 5 miesięcy.

 

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Podlaskie: nowe obwodnice na ‘ósemce’

Wojewoda podlaski wydał pozytywną decyzję o środowiskowych uwarunkowaniachbudowy obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa w ciągu drogi krajowej nr 8. Budowaobwodnicy ma ruszyć w przyszłym roku i zakończyć się w 2010 roku.

 

Obwodnica nie przez Rospudę?

Zamiast drogi przez dolinę Rospudy, najważniejsza jest budowa alternatywnejprzez Łomżę - wynika z ogłoszonego raportu Komisji Petycji ParlamentuEuropejskiego. Mimo to podlaskie władze i GDDKiA zapowiadają, że jużwkrótce rozpoczną się prace na terenach doliny objętych programemNatura 2000. Komisja Europejska żąda wstrzymania tych prac.

 

Podzielili pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek komisje wojewódzkie zakończyły ocenęwniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Już wiadomo, które gminy ipowiaty otrzymają pierwsze pieniądze na modernizację dróg.

 

Obwodnica Zambrowa - przetarg na budowę

Wkrótce powinna rozpocząć się budowa obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa(woj. podlaskie) w ciągu ekspresowej drogi S8 na odcinku Warszawa-Białystok. Zkońcem marca GDDKiA o/Białystok ogłosiła przetarg na prace budowlane.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022