Wyszukiwałeś:

polo

. Znaleziono 884 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polo

Spróbuj też wyszukać: vw polo volkswagen polo polo spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 884 wszystkich):

VW Polo: pora na Cross

Na rozpoczynających się za kilka dni samochodowych targach w niemieckim Essen,Volkwagen zaprezentuje po raz pierwszy nową, pseudo-terenową wersję modeluPolo. Następca wersji Volkswagen Polo Fun do sprzedaży powinien trafić już wlutym przyszłego roku.

 

Volkswagen Polo: Udane Polo(wanie)

Niewielki, łagodny, na wskroś konserwatywny - nie wywyższał się naredakcyjnym parkingu, jednak miał coś w sobie, co nie pozwalało przejśćkoło niego obojętnie. Niedawno naszą redakcję odwiedził najmłodszyreprezentant "volkswagenowskiej" serii Polo.

 

Jeszcze mocniejsze Polo GTI

Volkswagen Polo GTI debiutował przed zaledwie kilkoma miesiącami i jużwówczas zaliczał się do najszybszych małych aut. A tymczasem w sprzedażypojawia się mocniejsza o 30 KM wersja Polo GTI "Cup Edition".

 

Nowe Polo już w sprzedaży

Debiutujący w tym roku na wystawie motoryzacyjnej w Genewie nowy VolkswagenPolo jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku. Ceny zaczynają się od41.590 zł za podstawową wersję pięciodrzwiową z 1,2-litrowym silnikiembenzynowym.

 

Czy warto kupić: Volkswagen Polo III (1994-2001)

Volkswagen Polo trzeciej generacji to nadal popularny samochód napolskich drogach. Świetnie nadaje się jako  pierwsze auto dla świeżoupieczonego kierowcy i typowe "toczydełko" do jazdy z domu do pracy.Dlaczego? Bo to prawdziwy Volkswagen z krwi i kości.

 

Obłędny Volkswagen Polo R

Koncern z Wolfsburga gdzieś w zakamarkach swojej fabryki opracował prototypPolo R. Okazuje się, że są śmiertelnicy, którzy tym autem jeździlizdradzili kilka ciekawych informacji.

 

Polska premiera nowego Volkswagena Polo

W przyszłym roku będzie obchodził czterdzieste urodziny, ale zanim tonastąpi, do salonów trafia właśnie nowa odsłona Volkswagena Polo. Zzewnątrz nie widać rewolucji, ale podobno doszło do niej pod maską ikaroserią.

 

Volkswagen Polo - "Fajne to Polo!"

"Fajne to Polo!" - to zdanie podczas testu słyszeliśmy bardzoczęsto. I faktycznie tymi słowami można podsumować miejskiego Volkswagena poliftingu. Czy wszystko jest jednak idealne?

 

Volkswagen Polo - 40 lat minęło

Rok 1975 dał początek bardzo ważnej lini modelowej Volkswagena. Do pokazanych we wcześniejszych latach Passata i Golfa dołączyło małe Polo - dzisiaj jeden z pięciu najchętniej kupowanych samochodów w Europie.

 

VW Polo R WRC Street - mocniejszy niż Golf R 400

Firma Wimmer Rennsporttechnik wzięła na warsztat limitowaną wersję Volkswagena Polo R WRC Street. Efekt prac jest taki, że auto wyróżniakontrowersyjne oklejenie nadwozia i podniesiona moc. Zobacz, ile koni udałosię wyciągnąć z "miejskiej rajdówki".

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019