Wyszukiwałeś:

polsce

. Znaleziono 6865 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: polsce

Spróbuj też wyszukać: opel vektra 1997 części

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6865 wszystkich):

Wątek na forum: Zawieszenie MagneRide z Delphi Krosno

Około 1/12 - 1/8 elementów wielu modeli AUDI powstaje w Polsce. W modelu Q7 więcej-W zakładach GEDIA w Nowej Soli powstaje duża część płyty podłogowej do Audi Q7. Do Q7 powstają w Polsce klimatyzacje, sporo elektroniki i wiązki elektryczne, airbagi i kurtyny (TRW), obręcze (ATS), elementy z...

 

Ceny nowych aut w Polsce wzrosły o 6,8%

Średnie ceny detaliczne nowych samochodów w Polsce wzrosły o 6,8% wokresie od czerwca 2003 do czerwca 2004 roku.

 

Rozwój grupy Bosch w Polsce i na świecie

Firma Bosch, obecna w takich dziedzinach jak na przykład wyposażeniemotoryzacyjne, zwiększyła swoje obroty w 2004 roku do 40 miliardów euro.Grupa Bosch w Polsce osiągnęła w ubiegłym roku ponad miliard euro obrotu.

 

Nawet dla Lamborghini - Delphi w Polsce

Koncern Delphi już od jedenastu lat prowadzi działalność w Polsce. Blisko 6tys. miejsc pracy oraz trzydziestokrotny wzrost sprzedaży (komponentywyprodukowane w polskich zakładach) doskonale odzwierciedla rozwój organizacjiDelphi w Polsce.

 

Tachografy cyfrowe w Polsce

Ministerstwo Transportu i Budownictwa na swoich stronach internetowychopublikowało informację dotyczącą stanu wdrożenia systemu nowych, cyfrowychtachografów w Polsce. Jak wynika z treści biuletynu wszystkie trudnościzwiązane z wprowadzeniem nowych urządzeń do obiegu zostały zwalczone.

 

Firmy zagraniczne chętnie reinwestują w Polsce

W Polsce poziom reinwestycji jest ponad trzykrotnie wyższy niż średniaeuropejska - takie wnioski przedstawiono podczas konferencji Reinwestycje wPolsce - tworzenie dobrego klimatu i warunków sprzyjających dalszemurozwojowi międzynarodowych firm obecnych w Polsce. Reinwestycje realizująchętnie także firmy sektora motoryzacyjnego.

 

Bridgestone - 225 mln euro na inwestycje w Polsce

Firma Bridgestone, największy producent opon na świecie, przeznaczył nainwestycje w Polsce 225 mln euro. Dzięki temu zatrudnienie w dwóchdziałających w kraju fabrykach zwiększa się o ponad 300 osób.Przedstawiciele koncernu podkreślają, że międzynarodowe firmy wybierająPolskę na miejsce inwestycje ze względu na dostęp do wykwalifikowanej kadry icoraz lepszą infrastrukturę.

 

2 mld zł inwestycji zagranicznych koncernów oponiarskich w Polsce

Zagraniczni producenci opon zainwestowali w Polsce 2 mld zł. Branża oponiarskazwiększa swój udział w rynku części motoryzacyjnych. Zakładyzagranicznych koncernów w Polsce produkują 100 tysięcy opon dziennie.Duża część produkcji trafia na eksport, ale rośnie równieżsprzedaż w kraju.

 

Ardor Auctions - pierwszy w Polsce dom aukcyjny klasycznych aut

Pierwszy dom aukcyjny klasycznej motoryzacji w Polsce zaczyna swoją działalność z dużym rozmachem. Zadebiutuje licytacją ok. 60 zabytkowych aut na Stadionie Narodowym już we wrześniu tego roku.

 

Wątek na forum: wyszukiwarka warsztatów samochodowych w Polsce

Znalazłem wyszukiwarkę warsztatów samochodowych znajdujących się w Polsce co sądzicie na jej temat? znacie może jeszcze jakieś inne wyszukiwarki warsztatów samochodowych w Polsce? gunki

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021