Wyszukiwałeś:

pomorskie

. Znaleziono 1038 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: pomorskie

Spróbuj też wyszukać: żelistrzewo trójmiasto STACJE benzynowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1038 wszystkich):

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Obwodnica na 100%

GDDKiA umieściła obwodnicę miejscowości Kowal (woj. kujawsko-pomorskie) wtegorocznym planie inwestycyjnym. Zgodnie z harmonogramem zakończenie budowy wciągu drogi krajowej nr 1 ma nastąpić w 2007 r. a jej wartość kosztorysowato około 30 mln zł.

 

Rusza obwodnica Chojnic

Rozpoczęto prace budowlane przy obwodnicy Chojnic (woj. pomorskie). Inwestycjazostanie zrealizowana kosztem ponad 200 mln zł i zakończy się za dwa lata.

 

A1 wymusza inwestycje w pomorskie drogi

Władze województwa pomorskiego zaplanowały najważniejsze inwestycje drogowena lata 2007-2013. Jednym z priorytetów jest budowa dróg dojazdowych ipołączeń z powstającą autostradą A-1. Okazuje się, że aż do czterech zpięciu planowanych węzłów dojechać będzie można bowiem wyłączniedrogami wojewódzkimi.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Podzielili pieniądze na drogi lokalne

W ubiegły piątek komisje wojewódzkie zakończyły ocenęwniosków o dofinansowanie inwestycji w ramach Narodowego ProgramuPrzebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011. Już wiadomo, które gminy ipowiaty otrzymają pierwsze pieniądze na modernizację dróg.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Kujawsko-Pomorskie inwestycje ze specjalnym wsparciem

Sejmik województwa kujawsko-pomorskiego przyjął intencyjną uchwałę opowołaniu spółki Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Drogowe. Wedługekspertów to przede wszystkim szansa na zrealizowanie wielu niezbędnychinwestycji.

 

Droga Wąbrzeźno ? Kowalewo Pomorskie zmodernizowana

Zakończona została przebudowa 16-kilometrowego odcinka drogi powiatowej wwojewództwie kujawsko-pomorskim pomiędzy miejscowościami Wąbrzeźno iKowalewo Pomorskie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022