Wyszukiwałeś:

porsche

. Znaleziono 2003 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: porsche

Spróbuj też wyszukać: porsche cayenne porsche 911 camarro

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2003 wszystkich):

Porsche przejmuje Volkswagena

Kilkadziesiąt razy mniejsze - patrząc na liczbę zatrudnionych osób czyteż udział w rynku - Porsche już wkrótce może stać sięwiększościowym udziałowcem koncernu Volkswagen. Zielone światło dlaproducenta głównie sportowych modeli na przejęcie firmy rodem zWolfsburga udzieliła właśnie Komisja Europejska.

 

Volkswagen-Porsche razem

Na początku to Porsche miało przejąć Volkswagena. Później role sięodwróciły i to Volkswagen miał być stronę przejmującą. Ostateczniejednak skończyło się na fuzji, w wyniku której największy europejskikoncern motoryzacyjny zyskał do swojego portfolio dziesiątą markę i rusza wpościg za liderem globalnej sprzedaży - Toyotą.

 

Urodziny legendarnego członka rodziny Porsche

Ferdinand Alexander Porsche, syn Ferryego Porsche i wnuk Ferdinanda Porsche,obchodzi właśnie swoją 75 rocznicę urodzin.

 

Porsche 356 SC - Austriacki protoplasta

Porsche 356 był bliskim krewniakiem Volkswagena 1200 "Garbusa".Dopiero po licznych modyfikacji stał się prawdziwym sportowcem. Przedstawiamyprotoplastę słynnego modelu 911 - Porsche 356.

 

Oto nowe Porsche 911

To może być największa gwiazda zbliżającej się wystawy samochodowej weFrankfurcie. Obecne na rynku już prawie 50 lat Porsche 911 Carrera zostaniepokazane tam w nowej odsłonie. Dla fanów szybkiej jazdy mamy dobrąwiadomość - mocniejszy wariant będzie miał pod maską równe 400 koni.

 

Porsche: 50 lat ikony motoryzacji

Jeśli prześledzisz historię motoryzacji to nie znajdziesz drugiego takiegosamochodu. Nie znajdziesz drugiego auta, którego sylwetka praktycznienie zmieniła się przez 50 lat. Ten samochód jest ikoną i wizytówką niemieckiej motoryzacji. Porsche 911 to jeden zpomników motoryzacji. Od niego wszystko się zaczęło.

 

Porsche 911 GT3 ma już 20 lat

Porsche 911 GT3 zostało po raz pierwszy zaprezentowane dwie dekady temu.Przypomnijmy sobie historię tego niezwykłego modelu.

 

Porsche Macan Turbo. Premiera

Porsche Macan Turbo przeszedł zmiany, w wyniku których zyskał mniejszy,ale mocniejszy silnik V6 biturbo.

 

Nowe Porsche 718 GTS 4.0

Do gamy samochodów Porsche 718 Cayman i 718 Boxster dołączają modeleGTS 4.0, w których producent powrócił do wolnossącego silnika sześciocylindrowego.

 

Nowoczesne multimedia dla klasycznych Porsche

Nowy system informacyjno-rozrywkowy Porsche Classic Communication Management(PCCM) otwiera samochody zabytkowe i youngtimery Porsche na cyfrowy świat.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021