Wyszukiwałeś:

prius

. Znaleziono 359 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: prius

Spróbuj też wyszukać: prius test eco challange prius problem z abs

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 359 wszystkich):

Toyota Prius parkuje sama

Już wkrótce w u europejskich dilerów pojawi się odmłodzona wersjahybrydowej Toyoty Prius. Samochód będzie miał lekko zmodyfikowanąkaroserię, bardziej zwarty układ jezdny oraz zupełnie nowy systemułatwiający parkowanie.

 

Prius kolejną marką Toyoty?

Według doniesień "Automobile Magazine" Toyota zamierza stworzyć nową markęna podobieństwo Sciona czy Lexusa. Jej nazwa będzie brzmieć tak samo jaksztandarowy model japończyków o napędzie hybrydowym, Prius.

 

Prius znowu najekonomiczniejszy

Już po raz drugi w przeciągu miesiąca Toyota Prius okazała się najbardziejoszczędnym modelem, zwyciężając w tzw. "rajdzie o kropelce". Tymrazem w rajdzie zorganizowanym przez PZM Prius uzyskał średnie spalanie napoziomie 2,89 l/100 km.

 

Prius Plug-in na testach

Z końcem kwietnia rozpoczął się, zakrojony na szeroką skalę, programtestów doładowywanej z gniazdka Toyoty Prius (typu Plug-in). Na drogiwyjedzie 100 takich aut.

 

Nowa Toyota Prius 3: Tylko 3,9l/100km

Toyota Prius już od przeszło dekady przeciera szlaki jako jeden z kamienimilowych w historii motoryzacji. Połączenie silnika spalinowego ielektrycznego jeszcze niedawno było czystym science-fiction, a dziś jeździjuż po drogach. Trzecia generacja Priusa właśnie wjechała na nasze ulice izostawia za sobą jeszcze mniej spalin.

 

Toyota Prius: Lekcja elektryki

Pierwsza generacja nie podbiła jeszcze serc kierowców, ale pokazałapotencjał drzemiący w napędzie hybrydowym. Druga była już dopracowana podwieloma względami i zapewniła pozycję lidera wśród ekologicznychmodeli. Trzecia odsłona modelu ma pokazać wszystkim, którzy corazodważniej wchodzą w segment aut hybrydowych, że to jednak Toyota Prius jestwciąż bezkonkurencyjna w tym obszarze rynku.

 

Prius zdobywa kolejny szczyt

Po przekroczeniu niedawno granicy dwóch milionów sprzedanychegzemplarzy na całym świecie, tym razem Toyota Prius osiągnęła kolejnyważny punkt w swojej historii rynkowej. Na rynku amerykańskim sprzedano jużmilion sztuk tej hybrydy.

 

Toyota Prius Plug-in nagrodzona

Toyota Prius Plug-in 2012, która trafi do sprzedaży wiosną przyszłego roku otrzymała nagrodę magazynu Decisive. Prius został wybrany "Miejskim zielonym autem roku".

 

Toyota Prius: Wersja 3.0

Toyota Prius, którą podróżujemy od miesiąca, przejechała jużponad 4000 km w ramach testu długodystansowego. To właściwy moment, byzrelacjonować dotychczasowe wrażenia z użytkowania tego samochodu.

 

3 miliony na koncie Toyoty Prius

Wraz z końcem czerwca skumulowana globalna sprzedaż najpopularniejszej obecniehybrydy na świecie, czyli Toyoty Prius, przekroczyła 3 miliony egzemplarzy.Choć hybrydy pojawiają się w ofercie coraz większej liczbyproducentów, to jednak wciąż zdecydowanym liderem w tym segmenciepozostaje Toyota.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023