Wyszukiwałeś:

produkcja X

samochodow X

slaskie X

fiat X

auto X

poland X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: produkcja samochodow slaskie fiat auto poland

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

FIAT - produkcja pełną parą

7 października z linii produkcyjnych tyskiej fabryki Fiat Auto Poland zjechał500 tysięczny Fiat Panda. Fiat Auto Poland w Tychach, gdzie produkowane sąFiaty Panda i 600, należy do czołówki najnowocześniejszych inajlepszych zakładów przemysłu motoryzacyjnego w Europie.

 

Dywizja poddostawców PIM w tyskim Fiat Auto Poland

W dniach 24 i 25 października br. w Tychach odbyło się trzecie w tym roku, apiąte od czerwca 2005 r., spotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnejoraz firm zaprzyjaźnionych związanych z sektorem poddostawcówmotoryzacyjnych. Atrakcją spotkania, podobnie jak w przypadku poprzednichspotkań było zwiedzanie zakładów produkcyjnych - tym razem zakładu FiatAuto Poland w Tychach.

 

Fiat Auto Poland na wysokich obrotach

W kwietniu br. Fiat Auto Poland wyprodukował  52 351 szt.samochodów, o 5 802 szt. więcej (+ 12,5%) w stosunku do kwietnia 2008r.Aż 85,8% produkcji stanowiły samochody marki Fiat i Abarth.

 

Fiat Auto Poland - liderem produkcji

Produkcja Fiat Auto Poland po 5 miesiącach stanowi ok. 73 proc.samochodów osobowych wyprodukowanych w Polsce. W ubiegłym miesiącutyską fabrykę opuściło ponad 53,2 tys. samochodów, czyli aż o blisko28% więcej niż w maju ubiegłego roku.

 

Rekordowe I półrocze Fiat Auto Poland

W pierwszym półroczu b.r. z linii produkcyjnych tyskiego zakładu FiatAuto Poland zjechały 322 463 samochody, tj. o prawie 8% więcej niż wanalogicznym okresie ubiegłego roku. Niemal cała produkcja trafiła na rynkizagraniczne.

 

Fiat ogranicza produkcję

Kolejna polska fabryka samochodów - Fiat Auto Poland ogranicza produkcjęw związku ze spadkiem zamowień na rynkach europejskich. Tyska fabryka niebędzie pracować w dwa ostatnie poniedziałki września.

 

List do ambasadora w sprawie Fiata

Śląsko-Dąbrowska Solidarność zwróciła się do ambasadora Włoch zprośbą o interwencję w związku z łamaniem zasad dialogu społecznego w FiatAuto Poland.

 

20 lat Fiat Auto Poland w Polsce

Fabryka Fiat Auto Poland w Tychach to trzecia najważniejsza po Włoszech iBrazylii fabryka Fiata na świecie i jeden z największych i zakładówprodukcyjnych w Europie. W roku 2011 wyprodukowano łącznie 467 760samochodów, co oznacza, że co 44 sekundy z taśmy produkcyjnej fabrykizjeżdża gotowe auto, a dziennie zjeżdża ich ok. 1800 szt.

 

Jubileuszowy samochód zjechał z tyskiej fabryki

11 października z linii montażowych tyskiego zakładu Fiat Auto Polandzjechał jubileuszowy 10–milionowy samochód. Tyle samochodówwyprodukowały w ciągu swojej 41-letniej historii zakłady w Bielsku-Białej iw Tychach.

 

Fiat Auto Poland trzecim największym eksporterem

Fiat Auto Poland został nagrodzony tytułem „Dobra Firma 2013" wkonkursie organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita". Kapitułanagrody „Dobra Firma" doceniła znakomite wyniki eksportowe tyskiejfabryki Fiata w ciągu kolejnych analizowanych lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "produkcja samochodow slaskie fiat auto poland".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019