Wyszukiwałeś:

przebudowa

. Znaleziono 1412 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przebudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1412 wszystkich):

Pieniądze unijne na budowę wojewódzkich w lubuskim

Obwodnica Ośna Lubuskiego, przebudowa dróg w Borowinie, Pasterzowicach,Stypułowie, Kosierzu i miejscowości Klesno – dofinansowana będzie zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

Przebudowa DK 73 znowu przesunięta

Przebudowa drogi krajowej nr 73 została przesunięta do realizacji dopiero poroku 2013. Władze województwa świętokrzyskiego uznają decyzję oprzesunięciu inwestycji za bulwersującą i niezrozumiałą.

 

Przebudowa DW 297 Kozłów-Golnice potrwa do 2014 r.

Rozpoczęła się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 297 wwojewództwie dolnośląskim. Jest to pierwszy etap inwestycji. Pracebędą prowadzone na odcinku ponad 10 km od Kozłowa poprzez Starą Oleszną,Trzebień aż do Golnic.

 

Toruńskie arterie w przebudowie

Rozpoczyna się przebudowa dwóch strategicznych dla Torunia ulic. Umowypodpisane ze Skanską, o łącznej wartości 42 mln zł dotycząprzebudowy  ulicy M. Skłodowskiej-Curie  i placu Hoffmana.

 

Rusza przebudowa „brakującego kilometra” do Świecka

W środę 23 marca rusza przebudowa drogi krajowej nr 2 na przygranicznymodcinku (w kierunku Świecka), który połączy się z budowaną obecnieautostradą A2. Realizacja zadania ma na celu dostosowanie tego fragmentu drogido parametrów autostrady. Koszt realizacji zadania wynosi 16,8 mln zł.Brakujący, ponad kilometrowy odcinek ma być gotowy pod koniec 2011 roku. Po2012 roku będzie realizowany również nowy przebieg drogi krajowej nr 2omijający od południa przejście graniczne w Świecku.

 

Przebudowa DK1 w Tychach dopiero w październiku

Przebudowa DK nr 1 w Tychach, jedna z największych inwestycji drogowych naŚląsku rozpocznie się nie w maju a dopiero w październiku. Wszystko przezkonieczność wprowadzenia zmian w unijnym wniosku o dofinansowanie. Remonttyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mln złotych. Ponad253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności. Harmonograminwestycji zakładał, że prace budowlane potrwają do końca 2013 roku.

 

DK 63 - Orzysz przebudowa

Trwa przebudowa drogi krajowej nr 63 pod Orzyszem (warmińsko-mazurskie). Robotytrwają wzdłuż drogi Orzysz-Grądy na odcinku 2,2 kilometra. Po remonciepoprawi się bezpieczeństwo jazdy. Utrudnienia potrwają najpóźniej dokońca kwietnia.

 

Przebudowa estakady w Gnieźnie

Trwa przebudowa wschodniej i zachodniej estakady w Gnieźnie w ciągu drogikrajowej nr 5. Inwestycja ta została podzielona na dwa etapy. W tym roku trwaprzebudowa nitki lewej (kierunek Poznań - Bydgoszcz).

 

Czwórka na Podkarpaciu już po przebudowie

Zakończyła się przebudowa ponad 54-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 4od Machowej do Łańcuta. Wartość całej inwestycji wraz z etapem opracowaniadokumentacji, wykupem gruntów i etapem realizacji, to ponad 594 mln zł.Inwestycja jest współfinansowana ze środków unijnychpochodzących z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, z FunduszuSpójności. Wartość dofinansowania to 533,9 mln zł.

 

Jeszcze w tym roku przebudowa trasy Koszalin - Połczyn Zdr.

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego podjął decyzję o realizacjiprzebudowy drogi wojewódzkiej nr 167. Jeszcze w tym roku ruszy przebudowaodcinka drogi wojewódzkiej nr 167 Koszalin - Połczyn Zdrój.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022