Wyszukiwałeś:

przemysl X

motoryzacyjny X

produkcja X

samochodow X

gospodarka X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl motoryzacyjny produkcja samochodow gospodarka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Europa Środkowa centrum produkcji aut

Całkowita liczba samochodów osobowych produkowanych w Europie ma do 2010r. wzrosnąć o prawie 2,8 mln sztuk, czyli o 14%. Spora część tego wzrostuprzypada na Europę Środkową, przede wszystkim Słowację (429%) i Czechy(81%); zwiększona produkcja tylko w tych dwóch krajach będzie stanowić41% oczekiwanego wzrostu produkcji montażowej lekkich pojazdów w Europie- wynika z analiz PricewaterhouseCoopers Automotive Institute.

 

PIM: będzie dalszy wzrost produkcji aut

Raport PricewaterhouseCoopers, zakłada, że produkcja pojazdów w Polsce wnajbliższych latach zatrzyma się na poziomie około 690 tys. rocznie. Wszelkieposiadane przez Polską Izbę Motoryzacji dane i wykonane na tej podstawieanalizy, pozwalają założyć, że najbliższe 2-3 lata będą następnymilatami wzrostu produkcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce -informuje Rafał Orłowski Dyrektor Biura PIM.

 

PAIiIZ: sektor motoryzacyjny odradza się w szybkim tempie

Od stycznia do końca lutego w Polsce przybyło 44 798 nowych samochodówosobowych, o 21,6 proc. więcej niż w roku 2006. Tylko w lutym Polacy kupiliponad 22 tysiące nowych aut, tj. o 3,3 proc. mniej niż w styczniu i ponad 21,3proc. więcej niż w rok wcześniej - podaje serwis informacyjny PolskiejAgencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Wzrosła produkcja w marcu br.

Produkcja przemysłowa wzrosła w marcu br. o 15,5 proc. wobec poprzedniegomiesiąca. Poprawę odnotowali min. producenci sprzętu transportowego. Wynikite były lepsze od oczekiwań analityków Ministerstwa Gospodarki.

 

Spadła produkcja samochodów

Produkcja samochodów osobowych i dostawczych w kwietniu 2009 rokuwyniosła 78 129 sztuk. To o 8,1% mniej niż w marcu br., a o 22,1% mniej niżrok wcześniej.

 

Załamanie produkcji aut w maju

Niestety majowe wyniki polskich producentów samochodów niezachwyciły. O ile w pierwszym kwartale br. produkcja krajowa wykazałatendencję rosnącą, tak maj wskazuje na załamanie tego sektora przemysłu.

 

Produkcja aut 2009 bez szans na wyrównanie wyniku z 2008 r

Mimo że spadek tegorocznej produkcji aut nieco wyhamował na koniec listopada,nie ma szansy na zamknięcie roku na poziomie ubiegłorocznym –poinformował Instytut Badania Rynku Motoryzacyjnego Samar.

 

Produkcja samochodów w kwietniu

W kwietniu 2010 r. wyprodukowano łącznie 81 422 samochody osobowe i dostawcze,czyli o 3,51% więcej niż rok wcześniej.

 

Spadła produkcja samochodów osobowych, ciężarowych wzrosła

Produkcja samochodów osobowych spadła w I poł. 2011 r. o 5,7% r/r do421 tys. sztuk, wynika z danych opublikowanych przez Główny UrządStatystyczny (GUS).

 

Produkcja aut w październiku

W październiku 2011 roku polskie fabryki opuściło 66 202 samochodówosobowych i dostawczych. Wynik ten jest nieco lepszy (o 102 auta) niż rokwcześniej. Jednak łączna  produkcja w 2011 roku jest mniejsza niż wroku ubiegłym o blisko 7%.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "przemysl motoryzacyjny produkcja samochodow gospodarka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022