Wyszukiwałeś:

przemysl

. Znaleziono 1485 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przemysl

Spróbuj też wyszukać: przemysl-rybarzowice trasa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1485 wszystkich):

Wątek na forum: Polski przemysł motoryzacyjny

"Według badań UJ zainwestowali oni łącznie co najmniej 9 mln USD do końca 2004 roku." Raczej 9 milardów dolarów... ~m4rio

 

Wątek na forum: Szansa dla Żerania

i bardzo dobrze, teraz tylko tzra by jakoś zrobic by te auta produkowane w POlsce (Aveo, 500, Astra czy Zafira, a niedlugo takze Ka) byly bardziej dostepne dla Polakow, w koncu dobre po polskie, wiec musimy wspierac nasz rodzimy przemysl ~gromyko

 

Wątek na forum: Słabszy wynik finansowy Dębicy

kupilem niedawno opony z Debicy bo popieram polski przemysl a tu patrze a na nich jest napisane 'made in Slovenia' ~adam

 

Wątek na forum: Tysiące zwolnień w branży moto

Jak to jest niezrozumiale?? I bardzo dobrze ze podwyzsza akcyze. Trzeba popierac nasz przemysl i kupowac Pandy a nie nabijac kase innym. ~Pawel__T

 

Polski przemysł motoryzacyjny

Od roku 1990 obserwowany jest dynamiczny wzrost produkcji i eksportu branżymotoryzacyjnej. Cała branża motoryzacyjna jest liderem sektora produkcyjnego wPolsce, który napędza koniunkturę gospodarczą.

 

Przemysł hutniczy dla motoryzacji

Polska może stać się atrakcyjnym dostawcą wysokiej jakości blach dlamotoryzacji. Inwestycje w tym kierunku zapowiada Mittal Steel Poland.

 

Inwestycje, przemysł, budownictwo napędzają naszą gospodarkę

Ministerstwo Gospodarki oczekuje, że w całym 2011 r. gospodarka będzie sięrozwijała w tempie przekraczającym 4 proc. (4,2 proc). Zgodnie z szacunkamiGUS, PKB w I kwartale 2011 r. był wyższy o 4,4 proc. w porównaniu z Ikwartałem 2010 r.

 

Konferencja "Motoryzacja ? Przemysł ? Nauka?

Stworzenie platformy współpracy dla branży motoryzacyjnej i środowiskbadawczo-rozwojowych, która poprawi konkurencyjność polskiegoprzemysłu to główny cel organizowanej 10 grudnia 2013 r. wMinisterstwie Gospodarki konferencji „Motoryzacja – Przemysł– Nauka”.

 

Nowy inwestor wzmocni polski przemysł motoryzacyjny

Branża motoryzacyjna patrzy z nadzieją na 2014 rok. Odbudowę branży mogłabyułatwić decyzja jednego z dużych koncernów o ulokowaniu produkcji autnad Wisłą. Z tego, co ujawnił wicepremier Janusz Piechociński, wynika, żenowa inwestycja dałaby 3 tys. nowych  miejsc pracy, a zakładopuszczałoby rocznie około 100 tys. samochodów.

 

Polski przemysł motoryzacyjny na dużym plusie

W I poł. 2014 roku wartość produkcji sprzedanej producentówmotoryzacyjnych w Polsce wyniosła 58,0 mld zł. To nominalnie o 4,9% więcejniż w I poł. 2013 roku. Realnie, tj. po uwzględnieniu zmian cen produkcji,wzrost był jeszcze wyższy i wyniósł 6,3%. Dostępne dane finansowewskazują, że wzrost wypracowali przede wszystkim producenci części iakcesoriów - wynika z raportu PZPM  i KPMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023