Wyszukiwałeś:

przepisy

. Znaleziono 1001 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przepisy

Spróbuj też wyszukać: egzamin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1001 wszystkich):

Znowelizowano ustawę o czasie pracy kierowców

Pracodawcom w firmach transportowych będzie łatwiej prowadzić ewidencjęczasu pracy kierowców. Do rozliczenia będzie można użyć m.in.wydruków i plików pobranych z karty kierowcy i tachografucyfrowego. Nowelizacja dostosowuje także przepisy dotyczące pracy w nocy, dounijnych standardów.

 

Zimówki w Niemczech

W okresie świątecznym wielu Polaków wyjeżdza w świat do swoich rodzini przyjaciół, najczęściej własnymi samochodami. Niekiedy przepisy wposzczególnych krajach Europy mogą nas nieco zaskoczyć.

 

Budujcie drogi, zamiast zmieniać przepisy!

Polacy woleli by mieć nowe drogi, niż przepisy drogowe – wynika zankiety przeprowadzonej przez Dziennik.pl oraz ProfiAuto. Nowe przepisy,które wchodzą w życie 1 stycznia 2011 r. krytykują też ekspercimotoryzacji.

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachbędzie można je zdawać?

 

Czy nowe przepisy zwiększą korki?

Skutki zmian w przepisach szkolenia kierowców spowodują co prawda wzrostświadomości świeżo upieczonych kierowców, mogą jednak przyczynićsię do wzrostu korków na naszych drogach. Niewykluczone, że będątakże kusić młodych kierowców do łamania przepisów drogowych.

 

Ujednolicić przepisy dotyczące wypadków zagranicznych

Wiele pomysłów Komisji Europejskiej, nam, zwykłym zjadaczom chleba,wydaje się "szukaniem dziury w całym". Tą inicjatywę jednaknależałoby pochwalić i trzymać kciuki za wejście tych propozycji w życie.KE chce bowiem ujednolicić przepisy dotyczące pomocy ofiarom wypadkówdrogowych poza granicami własnego kraju.

 

Prawo jazdy na 125 procent

Masz prawo jazdy kategorii B? To od niedzieli możesz legalnie zasiąść za kierownicę motocykla o pojemności 125 ccm. Dnia 24 sierpnia w życie weszłyprzepisy pozwalające na jazdę motocyklem z ważnym prawem jazdy kategorii B.Zobacz, na co musisz zwrócić uwagę zanim przesiądziesz się z czterech na dwa kółka.

 

Od dzisiaj wchodzą nowe przepisy. Jesteś gotowy?

Władza znalazła sposób na zwiększenie bezpieczeństwa na drogachpoprzez zaostrzenie przepisów, które wchodzą w życie właśniedzisiaj. Zobacz, za co policja będzie zabierać prawo jazdy i którewykroczenia zostały przekwalifikowane na przestępstwa.

 

Wyjazd na narty - przepisy w Europie

Uczniowie szkół w niektórych województwach rozpoczęlijuż zimowe ferie. Za chwilę dołączą inne województwa, a okres feriizimowych potrwa do końca lutego. Przez ten czas wiele osób wyjedzie nanarty do europejskich kurortów. Zobacz, jakie przepisy obowiązują wnajchętniej odwiedzanych przez Polaków krajach.

 

Nowe, ostrzejsze przepisy zaakceptowane przez rząd

Ministerstwo Sprawiedliwości zaproponowało zmianę przepisów dlakierowców, w ramach której zwiększono kary za wykroczenia iprzestępstwa popełnione za kółkiem. Rząd zaakceptował już wstępniete propozycje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021