Wyszukiwałeś:

q5

. Znaleziono 266 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: q5

Spróbuj też wyszukać: q5 wymiary Audi q5 glk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 266 wszystkich):

Q5 i Panamera w rodzimych fabrykach

Dwie niemieckie marki zapowiedziały rozpoczęcie produkcji nowych modeli naswoim rodzimym rynku. Audi Q5 powstawać będzie w Ingolstadt, zaś PorschePanamera w Lipsku.

 

Audi Q5: SUV na sportowo

Rozpoczęte w niedzielę targi motoryzacyjne w Pekinie były okazją dozaprezentowania światu po raz pierwszy modelu Audi Q5, który dołączado coraz szybciej rozwijającego się segmentu kompaktowych SUV-ów zklasy premium.

 

Nowe silniki dla A4 Allroad i Q5

Audi urozmaiciło gamę silników dla modeli A4 Allroad i Q5 o dwie nowepozycje. Zarówno jednostka benzynowa jak i wysokoprężna to nowejednostki bazowe dla tych aut.

 

Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Tendencje rynkowe pokazują coraz bardziej wyraźnie, że era dużychSUV-ów chyba powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że musimyzaraz przesiadać się do małych czy też średniej wielkości aut. Pozostajedo wyboru chociażby pokaźna gama kompaktowych SUV-ów, gdzie wprawdziewśród modeli z segmentu premium jeszcze nie tak dawno było tylko BMWX3, jednak obecnie wybór zwiększył się o Mercedesa GLK, Volvo XC60,czy też bohatera naszego testu - Audi Q5.

 

Powstanie hybrydowe Audi Q5

Koncern Audi potwierdził, iż pod koniec 2010 roku na rynku pojawi sięhybrydowa wersja modelu Q5.

 

Audi Q5 do serwisu

Audi Q5 jest kolejnym modelem, który objęty został akcją serwisową.Tym razem problemy mogą dotyczyć osłony przedniego słupka.

 

Wątek na forum: Audi Q5: wszystko w jednym

nie cierpię aut tej niemieckiej marki, zero indywidualizmu, patrząc na główne zdjęcie nie masz pojęcia czy to q5, q7 czy nawet q3 ~karol

 

Audi Q5 - milionowy egzemplarz

Po ośmiu latach z taśm produkcyjnych fabryki w Ingolstadt zjeżdża milionyegzemplarz Audi Q5. Przypadek sprawił, że jest to specjalna wersja tegomodelu.

 

Audi Q5 - znamy cenę

Polski importer samochodów z Ingolstad zdradził cenę nowego Audi Q5.Auto na polskim rynku zadebiutuje w I kwartale 2017.

 

Audi Q5 po face liftingu

Odświeżone Audi Q5 otrzymało zmieniony wygląd oraz nowość w skali światowej – tylne lampy w technologii OLED. Oprócz tego pojawiłsię nowy napęd dla modelu 40 TDI.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020