Wyszukiwałeś:

r-line

. Znaleziono 234 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: r-line

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 234 wszystkich):

Volkswagen Tiguan na sportowo

12 tysięcy złotych kosztować będzie "ubranie" Volkswagena Tiguanaw sportowe szaty. W tej cenie otrzymamy pakiet R-line obejmujący zewnętrznedetale stylistyczne, które mają podkreślać bardziej dynamicznycharakter auta.

 

Spo'R'towe Volkswageny już w Polsce

Sportowe wersje R Golfa i Scirocco dostępne są już w ofercie polskichsalonów Volkswagena. Ceny? Dość at'R'akcyjne.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić ośrednicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychopon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 

Volkswagen sportowo i ekskluzywnie

Popyt na sportowe i ekskluzywne samochody ciągle rośnie. Życzeniaklientów mają przy tym różnorodną naturę: niektórzykierowcy preferują tylko i wyłączenie bardziej sportowy wygląd, innistawiają na ekskluzywne wnętrze, a wielu marzy o modelu, którego napędi zawieszenie będą oferowały profesjonalne, sportowe osiągi.

 

Volkswagen Tiguan R-Line

Producent z Wolfsburga do rodziny R-Line dodał model Tiguan. Volkswagen R BmbHoferuje zmiany zarówno z zewnątrz jak i we wnętrz. Pakiet R-Line został zaprojektowany dla wersji "Sport & Style".

 

Volkswagen CC w wersji R-Line już w Polsce

Polski importer Volkswagena wprowadza na polskich rynek pakiet R-Line dedykowany do modelu CC. Cena wyjściowa pakietu to 5150 zł.

 

Volkswagen Polo R-Line: Co za dużo, to zbyt drogo

Cenniki producentów bardzo często skrywają wersje, na które nikto zdrowych zmysłach (lub ograniczonym budżecie) nigdy by nie spojrzał.Volkswagen Polo R-Line wygląda świetnie, bardzo przyzwoicie jeździ, a do tegokosztuje obłędne pieniądze, za które można kupić większego Golfa.Czy taki samochód ma sens?

 

Volkswagen Scirocco R-Style: Z bonusową dychą

Ten model nie potrzebował dużych zmian w wyglądzie i ich nie dostał. Lekkakosmetyka modelu Scirocco nie przynosi rewolucyjnych modyfikacjirównież we wnętrzu. Scirocco mógłby być autem, którymVolkswagen w 100% wyłamałby się z ram i ograniczeń. No właśnie,mógłby…

 

Ford Kuga ST-Line - z nutką sportu

Producent spod znaku "błękitnego owalu" przygotował nową wersjęswojego popularnego w Europie crossovera. Ford Kuga ST-Line groźnie prężymuskuły i celuje w nową Kię Sportage GT Line i Volkswagena Tiguana R Line.

 

Volkswagen Arteon R-Line Edition. Znamy cenę

Do Volkswagena Passata Variant R-Line Edition dołącza właśnie Arteon R-LineEdition. Znamy już cenę modelu.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022