Wyszukiwałeś:

rekord

. Znaleziono 724 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rekord

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 724 wszystkich):

Volvo pobiło w Polsce rekord Guinessa

12 września Volvo ustanowiło nowym rekord Guinnessa! - na najdłuższąkolumnę samochodów Volvo, składającą się z 570 samochodówVolvo na 3 kilometrowym odcinku trasy Chorzów – Katowice.

 

Toyota bije rekord Nurburgingu

Sportowy oddział Toyoty (Toyota Motorsport GmbH) może poszczycić siękolejnym i to nie byle jakim osiągnięciem. Elektryczny pojazd japońskiejmarki pobił rekord toru Nurburgring dla pojazdów napędzanych energiąelektryczną.

 

Żmija odzyskała rekord

Jakiś czas temu pojawiły się nie potwierdzone informacje jakoby Dodge ViperSRT10 ACR po raz kolejny pobił rekord na Północnej Pętli i tym samyodzyskał pierwsze miejsce w tabeli rekordów toru(wyłączając auta "rzemieślnicze" jak Radical czy Gumpert Apollo Speer). Informacjazostał potwierdzona przez Dodge'a, który udostępnił film zrekordowego przejazdu.

 

Koenigsegg Agera R pobił rekord Guinessa

Szwedzka marka Koenigsegg ma powody do dumy. Wczoraj model Agera R pobił rekord Guinnessa osiągając od 0 do 300 km/h czas 14.53 sekundy. Oprócz tego samochód pobił 5 innych rekordów.

 

Ferrari bije rekord Guinessa

15 września  Ferrari pobiło rekord Guinnesa podczas imprezy Ferrari Racing Days odbywającej się na torze Silverstone. Włoska firma pobiła rekord z roku 2008.

 

Zbudzili bestie, która czai się na rekord

Odkąd człowiek zaczął poruszać się za pomocą pierwszych pojazdów spalinowych od razy zapragnął posmakować rywalizacji. Najpierw były wyścigi, potem stwierdził, że chce być najszybszy ze wszystkich na świecie. Teraz pojawia się kolejny śmiałek chcący pobić rekord prędkości na ziemi.

 

Mercedes i rekord prędkości ponad 400 km/h

Mercedes zaprasza do swojego Muzeum, gdzie prezentowany jest wyjątkowy samochód, który  w 1938 roku ustanowił rekord prędkości nadrodze publicznej. Jak do tej pory nikt, ani nic nie zdołało poprawić tego rekordu. Wtym roku mija 75 lat od tego historycznego wydarzenia.

 

Polak pobił rekord świata w jeździe driftem

Z zawrotną prędkością 217,97 km/h Kuba Przygoński, zawodnik Orlen Team,ustanowił światowy rekord Guinnessa prędkości jazdy w drifcie! Do pobiciapoprzedniego rekordu (183,33 km/h) w jeździe bokiem doszło na dawnym lotniskuwojskowym w Białej Podlaskiej.

 

Porsche 918 Spyder bije rekord na Nurburgringu

Rekord na Nurburgringu to jedno z bardziej prestiżowych osiągnięć,które producent samochodów może zapisać na swoje konto. TerazPorsche z modelem 918 Spyder dołącza do grona rekordzistów.

 

Koenigsegg zaatakuje rekord Nürburgringu

W przyszłym roku prezes szwedzkiej marki, która zajmuje się produkcjąhiper samochodów zamierza pojawić się na torze Nürburgring, abyustanowić rekord "Północnej Pętli". Chce dokonać tego przyużyciu modelu One:1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021