Wyszukiwałeś:

remont

. Znaleziono 1467 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: remont

Spróbuj też wyszukać: remont 2012 Utrudnienia na drogach

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1467 wszystkich):

Ruszył remont dróg wojewódzkich nr 381 i 383

Rozpoczął się remont drogi wojewódzkiej nr 381 (od Jedliny Zdroju doBartnicy). Nową nawierzchnię zyska łącznie ok. 4 km jezdni. Zadanie toobejmuje również remont drogi wojewódzkiej nr 383 w Walimiu.

 

Remont Lubickiej w Toruniu

Ruszył remont ulicy Lubickiej w Toruniu. Prace będą realizowane na odcinku odWaryńskiego do Targowej, na obu jezdniach. Długość remontowanego odcinka tookoło 560 metrów.

 

Rozpoczyna się remont DW 328

Od naprawy przepustu rozpocznie się remont drogi wojewódzkiej nr 328. WNowym Kościele (powiat złotoryjski, woj. dolnośląskie) znajduje sięuszkodzony podczas majowej powodzi przepust. Prace zakończą sie pod koniecpaździernika bieżącego roku.

 

Remont krajówek w Łodzi

W najbliższą sobotę (18.09.2010 r.) rozpocznie się remont nawierzchnidwóch dróg krajowych - nr 1 i 14, ulicy Rzgowskiej i Pabianickiejw Łodzi. W związku z pracami nastąpi zmiana organizacji ruchu.

 

Remont drogi Suwałki - Budzisko

Są pieniądze na remont odcinka drogi z Suwałk do Budziska. Remont obejmie 6km trasy od granic miasta w kierunku granicy w Budzisku.

 

Rozpoczął się remont DW 935 w Raciborzu

Ruszył remont DW 935 (ul. Reymonta) w Raciborzu. Wiąże się to zutrudnieniami w ruchu. Obowiązuje ruch wahadłowy. Wraz z postępem pracyorganizacja ruchu będzie zmieniana. Obecne rozwiązanie funkcjonować będzieprzez 3 do 4 tygodni.

 

Płocki most czeka na remont

Zgodnie z wieloletnim planem inwestycyjnym, remont mostu im. LegionówMarszałka Józefa Piłsudskiego w Płocku był planowany na 2013 r.Ostateczna decyzja w sprawie terminu przeprowadzenia remontu będzie jednakwynikała z możliwości budżetu miasta. Obecnie nie ma zarezerwowanychśrodków w budżecie na realizacje tej inwestycji w 2012 r., natomiast wtym roku zapadnie decyzja, czy most będzie remontowany w 2013 r. i z jakichźródeł będzie finansowany remont. Dotychczasowy szacunkowy kosztinwestycji to 11-12 milionów złotych.

 

Remont DK nr 11 w Tworogu

Rusza remont odcinka drogi krajowej nr 11 na odcinku  Kokotek -Tworóg o długości 7,34 km w województwie śląskim. Wykonawcąprac jest firma DROG – BUD Sp. z o.o. w Częstochowie.

 

Ruszył remont mostu w Suchej Beskidzkiej

Rozpoczął się remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 28 na rzece Stryszawkaw Suchej Beskidzkiej. Kierowcy odnowionym mostem powinni przejechać za ok.pół roku.

 

Ruszył remont na autostradzie A4. Bedą korki!

Dzisiaj ruszył remont opolskiego odcinka autostrady A4. W związku z pracami,które potrwają aż do czerwca, można się spodziewać sporychkorków. Ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jedną jezdnią.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021