Wyszukiwałeś:

renault X

megane X

cennik X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: renault megane cennik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Renault Megane II: Braveheart

Nie, nie. Nie zamierzamy prezentować recenzji znanego filmu Mela Gibsona,który w 1996 roku zbierał laury na wszystkich możliwych filmowychfestiwalach - zresztą słusznie. Powyższy tytuł odnosi się do francuskiegoRenault Megane (wersja po liftingu), które trafiło kilka dni temu natesty do naszej redakcji i które według nas zasłużyło na niemniejszepochwały niż szkocki wojownik, bohater filmu Braveheart: Waleczne serce,William Wallace. Przynajmniej jeśli chodzi o kwestię silnika wysokoprężnego1.5 dCi.

 

Renault Espace: Cesarz klasy MPV

Renault Espace pochodzi z Francji i w pełni oddaje charakter tego państwa.Lubi być prekursorem nowych trendów, nie stroni od komfortu i skuteczniepotrafi maskować swoje ewentualne wady, przeobrażając je w cośintrygującego, a nawet w pewnym sensie pomysłowego.

 

Skoda Octavia RS: Diesel-Power

170 koni mechanicznych w dwulitrowym silniku wysokoprężnym. Do tego sportowasylwetka i zapowiadane przez producenta, bardzo dobre osiągi. Od wrześniaubiegłego roku oferta Skody poszerzyła się o model Octavii RS napędzanejwłaśnie taką jednostką. Czy decyzja o wprowadzeniu auta spowodowana byławołaniem europejskiej klienteli o tego typu pojazd czy też jest to czeskafanaberia, aby do granic możliwości wykorzystać popularność seryjnegoodpowiednika modelu?

 

Siedem miejsc za 40 750 PLN

Moda na tworzenie przez producentów zupełnie nowych segmentów samochodowychtrwa już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, że w najbliższymczasie się to zmieni. Skutkiem takiej polityki są auta, których klasyfikacjaw jedną konkretną klasę byłaby niedomówieniem, zaś wiązanie ich z wielomaklasami ze sobą, w pewnym momencie staje się nadużyciem. Nie inaczejpostąpiła rumuńska Dacia, która na polskim rynku rozpoczyna wprowadzanieLogana MCV, zbudowanego na płycie dobrze znanej wersji sedan ale aspiruj

 

Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Płeć piękna mówi, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci.Kiedy muszą zachowywać się jak dorośli przybierają postać twardzieli, alegdy tylko nadarzy się okazja szybko zapominają o codzienności i idą siębawić swoimi autami czy innymi gadżetami. Chyba większości facetówtakie porównanie odpowiada tym bardziej, że o tą infantylną stronężycia skrupulatnie dbają 'drugie mamy' czyli producenci samochodów. Ot,jak na przykład Renault, które od dawna ma w swojej gamie kilkasportowych aut na widok których budz

 

Przegląd atrakcji wyprzedażowych rocznika 2012

W mediach często pojawia się temat końca świata. Majowie jednak w reklamieToyoty mówią, że odwołują zapowiadany kres ludzkości z powoduwyprzedaży rocznika 2012 japońskiego producenta. Nie tylko Toyotaprzygotowała promocje na modele z rocznika 2012. Sprawdziliśmy jak polscyimporterzy kuszą nas zakupem auta z roku produkcyjnego 2012.

 

Nissan Pulsar - znamy ceny i wyposażenie

Nissan Pulsar pojawi się w polskich salonach dopiero w październiku, ale jużteraz możemy poznać oficjalny cennik. Najtańsza wersja Pulsara będziekosztować 59 900 zł.

 

Renault Kadjar już w Polsce. Ceny od 79 900 zł

Rynek aut sportowo-rekreacyjnych, czyli SUV, został kilka lat temurozparcelowany na kilka mniejszych subsegmentów. Do coraz bardziejzatłoczonego segmentu Nissana Qashqai czy Kia Sportage dochodzi właśnieRenault Kadjar, który właśnie wjeżdża na polskie drogi.

 

Renault Megane IV - znamy ceny w Polsce

Renault przedstawiło oficjalny cennik nowego Megane. Klient może wybraćjeden z 5 poziomów wyposażenia, a ceny startują od 59 900 złotych.

 

Hyundai i30 N ? polski cennik

Pierwszy hot hatch w historii Hyundaia niebawem trafi do salonów wPolsce. Znamy jego cenę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "renault megane cennik".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020