Wyszukiwałeś:

renault X

scenic X

. Znaleziono 548 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: renault scenic

Spróbuj też wyszukać: renault scenic II renault scenic 2000 renault scenic 2002

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 548 wszystkich):

Awaria mocowania pasów w Renault Scenic

Wadliwe mocowanie pasów bezpieczeństwa w samochodach Renault Scenic możestwarzać zagrożenie dla życia i zdrowia konsumentów - poinformował PrezesaUOKiK producent. Na polski rynek trafiło blisko 6 tysięcy takich aut.

 

Renault Scenic w nowych szatach

Wraz ze zmianą roku kalendarzowego w sprzedaży pojawi się odmłodzona wersjaRenault Scenic. Pojemny mini van francuskiej marki otrzyma zmodyfikowany pakietwyposażenia, zmieni się układ siedzeń (Renault Grand Scenic) i pojawią sięnowe jednostki napędowe.

 

Renault Scenic: Premiery nie było!

Jak donosi brytyjski serwis branżowy Auto Express na odbywających sięaktualnie targach samochodowych w Londynie na próżno można szukać nowej,odmłodzonej wersji Renault Scenic. Francuski reprezentant klasy MPV po prostusię na nich nie pojawił.

 

Renault Scenic w nowej szacie

Tegoroczny salon motoryzacyjny w Genewie będzie okazją do pierwszejprezentacji nowego wcielenia Renault Scenic z przyrostkiem Conquest. Tym razemauto zostało zaadaptowane ze zwykłego, miejskiego vana w samochód, którypowinien sobie poradzić nawet z większym błotem.

 

Scenic, który nie skręca

W niektórych egzemplarzach drugiej generacji modelu Renault Scenic możedojść do usterki układu kierowniczego, w wyniku której kierowcy mogą miećproblem m.in. z wykonaniem manewru skrętu.

 

Renault Scenic: Trzecie wcielenie + [VIDEO]

Polski rynek, jako pierwszy, jest miejscem, gdzie debiutuje właśnie wsprzedaży trzecia już generacja Renault Scenica, pioniera i lidera niezwyklepopularnego segmentu minivanów. W Paryżu i jego okolicach mieliśmymożliwość sprawdzić, jak nowy Scenic sprawuje się na różnegorodzaju drogach.

 

Wątek na forum: Renault scenic I 1.9 DCI problem z odpalaniem - pomóżcie

witam, nazywam się jacek, jestem z Wałbrzycha i posiadam Renault scenic 1.9 DCI z 2003 roku, (jedynka po lifcie) nie odpala na zimnym silniku. Ciekawe jest to, że wystarczy raz silnik uruchomić i przez cały dzień nie ma z nim problemu a na noc trafia do garażu i rano znowu nie można go odpalić. R...

 

Czy warto kupić: Renault Scenic II (2003-2009)

Pierwsza generacja Renault Scenica przyczyniła się w dużej mierze dopowstania i rozwoju segmentu minivanów na europejskim rynku. Jednak dziśna rynku wtórnym lepiej postawić na drugą generację tego modelu - zarozsądne pieniądze otrzymamy nowsze i lepiej dopracowane oraz mniej usterkoweauta.

 

Nowa generacja Renault Scenic w Genewie

W tym roku Renault obchodzi 20. urodziny swojego kompaktowego minvana. Z tejokazji na targach w Genewie zostanie zaprezentowana nowa generacja RenaultScenic.

 

Renault Scenic z nowym silnikiem

Daimler i Renault wzmacniają współpracę w kwestii jednosteknapędowych. Nowa konstrukcja przygotowana przez niemieckich i francuskichinżynierów trafi pod maskę modeli Scenic i Grand Scenic.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "renault scenic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021