Wyszukiwałeś:

romeo

. Znaleziono 1316 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: romeo

Spróbuj też wyszukać: nawigacja romeo 145 kontrolki alfa romeo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1316 wszystkich):

Alfa Romeo 159 już w Polsce

Kilka dni temu na polskim rynku zadebiutowała nowa Alfa Romeo 159. Wzałożeniach koncernu Fiata posiadającego prawa własności tej włoskiejmarki, 159-tka ma zastąpić popularny w Polsce model 156. Czy podoła temuzadaniu?

 

Alfa Romeo na podbój Stanów

To już pewne. Alfa Romeo ponownie pojawi się w sprzedaży na rynkuamerykańskim, jednak nie już w przyszłym roku, a dopiero w 2009. Pierwszymidostępnymi modelami będą Alfa Romeo 159, Brera oraz Spider.

 

Alfa Romeo 159: Piękna bestyjka

Włosi lubują się w pięknie, dlatego nie powinno nikogo dziwić, iż autarodem z Półwyspu Apenińskiego potrafią zadowolić nawet najbardziejwyszukane gusta. Taka jest też i Alfa Romeo 159.

 

Alfa Romeo 159 SW: S-tyl i W-yrafinowanie

Na co większość Włochów wydaje swoje pieniądze? Na lśniącegarnitury Versace, glicerynę do włosów, kawę cappucino i... nasamochody tej marki, którą przedstawiamy w dzisiejszym teście. Trudnojest znaleźć w Europie drugi kraj, który tak dosłownie przedkładawyuzdaną elegancję i szyk nad "praktyczną" praktyczność. Nie jestto zarzut z naszej strony, a jedynie potwierdzenie wcześniej wyrobionych opiniipo spędzeniu kilku dni za kierownicą Alfy Romeo 159 SW.

 

Alfa Romeo Brera: Tylko dla młodych

O samochodach marki Alfa Romeo można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii.Jedni twierdzą, że są zbyt drogie, inni mówią o 'legendarnej'awaryjności, a następni powtarzają, że nie da się nimi jeździć popolskich drogach. My mieliśmy niedawno okazję sprawdzić w praktyce, jaksprawuje się jeden z samochodów, obok którego nie możnaprzejść obojętnie, czyli Alfa Romeo Brera.

 

Alfa Romeo i rewolucyjny silnik

Choć na stoisku Alfy Romeo na salonie samochodowym we Frankfurcie trudnodoszukać się jakiegoś zupełnie nowego modelu, to jednak wart zainteresowaniaz całą pewnością jest model Mito z nowym rewolucyjnym silnikiem Multiair.

 

Alfa Romeo MiTo Quadrifoglio Verde: Pozorny syndrom szczęścia

Inżynierowie Alfa Romeo konstruując ten model mieli nadzieję, że kierowca powyjściu z samochodu będzie upojony szczęściem. Niczym po znalezieniuczterolistnej koniczynki. Sprawdzamy zatem, czy w garażu warto mieć takitalizman.

 

Alfa Romeo 4C najlepszym samochodem sportowym

Nowa Alfa Romeo 4C została nagrodzona tytułem "Najlepszego samochodusportowego 2013" w czwartej edycji konkursu ogłoszonego przez "ElEconomista", hiszpański dziennik finansowy, który interesuje sięzagadnieniami ze świata motoryzacji.

 

90. lat legendarnego symbolu Alfy Romeo

Zielona Czterolistna Koniczyna to symbol, który nikt nie pomyli zżadną inna marką. "Quadrifoglio Verde" to legenda stworzona przezAlfę Romeo, która w tym roku obchodzi 90. urodziny.

 

Alfa Romeo Stelvio - przypadkowy wyciek?

Wczoraj koncern Fiata udostępnił nagranie wideo, na którym chwali sięzakładem i produkcją Alfy Romeo Giulii. Ktoś jednak nie do końca chyba byłświadomy, co w pewnym momencie pojawia się na filmie. A może to specjalnyzabieg i kontrolowany wyciek przed premierą Alfy Romeo Stelvio?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021