Wyszukiwałeś:

rosji

. Znaleziono 453 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rosji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 453 wszystkich):

Iveco Daily z Rosji

Włoski pojazd dostawczy Iveco Daily będzie wkrótce produkowany w Rosji.Odpowiednie porozumienie w tej sprawie zostało podpisane z rosyjską firmąSamotlor-NN. Co roku z fabryki w Niżnym Nowogrodzie wyjeżdżać ma 25 tys.egzemplarzy Daily.

 

Hyundai wybuduje fabrykę w Rosji

O potędze rynku motoryzacyjnego w Rosji świadczy już nie tylko ilośćsprzedawanych tam samochodów ale także coraz większa liczbaproducentów decydujących się na wybudowanie w tym regionie swoichfabryk. Ostatnio podobną wolę wyraził koreański Hyundai, któryzamierza postawić zakład produkcyjny w St. Petersburgu.

 

Pierwsza fabryka Toyoty w Rosji

Walka o pozycję globalnego lidera w branży motoryzacyjnej nie mogła sięobyć bez jednego z najdynamiczniej rozwijających się obecnie rynków -Rosji. Toyota otworzyła właśnie swoją pierwszą fabrykę w tym kraju.

 

Pierwszy Opel Astra z Rosji

Produkcja niemieckiej marki Opel jest w Rosji coraz większa. Z liniimontażowych zjechał pierwszy "rosyjski" egzemplarz Opla Astry.

 

Mitsubishi i PSA razem w Rosji

Mitsubishi Motors Corporation I PSA Peugeot Citroen tworzą spółkęjoint venture, która ma na celu przyspieszenie rozwoju obu firm. Wynikiemjest budowa wspólnej fabryki w Rosji dla modeli Peugeot, Citroen orazMitsubishi.

 

Hyundai inwestuje w Rosji

Hyundai rozpoczął budowę fabryki w St. Petersburgu, która maprodukować 100 tys. aut osobowych rocznie. Celem jest stworzenie w Rosji bazyprodukcyjno-handlowej służącej ekspansji do krajów byłego ZwiązkuRadzieckiego oraz Europy Wschodniej.

 

ZMPD: "Zablokujemy Ambasadę Rosji i Ministerstwo Infrastruktury!"

Przewoźnicy drogowi zajmujący się transportem międzynarodowym zapowiadzielipodczas wczorajszej konferencji prasowej blokadę Warszawy – tiry mająstanąć przed Ambasadą Federacji Rosyjskiej w Warszawie i MinisterstwemInfrastruktury. Powodem tej decyzji jest coraz bardziej odczuwalny problem brakuzezwoleń na wykonywanie przewozów do Rosji.

 

MAN umacnia swoją pozycję w Rosji

Firma MAN w roku finansowym 2011 już drugi raz pod rząd zajęła w Rosjipierwsze miejsce wśród europejskich producentów pojazdówużytkowych. Sprzedając ponad 7.600 ciężarówek i 220 autobusówfirma MAN ponownie uzyskała wolumen zleceń na poziomie osiąganym przedkryzysem. W 2011 roku w segmencie ciężarówek powyżej dwunastu tonudział w rynku wśród marek europejskich wyniósł 26 procent.

 

Produkcja Skody Rapid wystartowała w Rosji

W miejscowości Kaługa w Rosji wystartowała produkcja kompaktowej SkodyRapid. Samochody z tej fabryki będą sprzedawane na rosyjskim rynku od końcakwietnia.

 

Volkswagen redukuje etaty w Rosji

Gorąca atmosfera w Rosji wpływa oczywiście również na rynek motoryzacyjny. Kolejną firmą, która tego doświadczyła jestVolkswagen.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022