Wyszukiwałeś:

rozbudowa

. Znaleziono 483 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: rozbudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 483 wszystkich):

Rusza rozbudowa „Zakopianki” w Myślenicach

W najbliższym czasie rozpocznie się rozbudowa Zakopianki w Myślenicach(województwo małopolskie). Inwestycja polega na rozbudowie lewej jezdnidrogi krajowej nr 7 na niespełna  kilometrowym odcinku wraz z przebudowąul. Mostowej i ul. Piłsudskiego w Myślenicach. Podczas prowadzeniarobót utrudniony będzie dojazd na Zarabie. Prace zakończą się 30listopada 2010 roku.

 

Rozbudowa drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogród

Projekt rozbudowy drogi krajowej nr 50 na odcinku Płońsk - Wyszogródwraz z budową obejścia Rębowa ma już status pozwolenia na budowę z rygoremnatychmiastowej wykonalności.

 

Pieniądze unijne na budowę wojewódzkich w lubuskim

Obwodnica Ośna Lubuskiego, przebudowa dróg w Borowinie, Pasterzowicach,Stypułowie, Kosierzu i miejscowości Klesno – dofinansowana będzie zLubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

 

DW 710 - "Łódzka" w Konstantynowie jak nowa

Dobiegła końca rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 710 (ul. Łódzka) w Konstantynowie Łódzkim. Uroczyście oddano doużytkowania zmodernizowany odcinek trasy wiodący od ul. Żeromskiego do granicŁodzi. Inwestycja, którą podzielono w realizacji na cztery odcinkirozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Łączne koszty zadania wyniosły17,3 mln zł.

 

Krosno inwestuje w drogi

Trzy duże inwestycje drogowe o wartości ponad 30 mln zł realizowane sąwłaśnie w Krośnie. W przebudowie są obecnie ul. Krakowska, Chopina, Bursaki,Legionów i Piłsudskiego. Ponadto ruszyła rozbudowa drogiwojewódzkiej nr 991.

 

128 mln zł na rozbudowę wrocławskiego lotniska

Projekt “Port lotniczy Wrocław - rozbudowa i modernizacja infrastrukturylotniskowej i portowej” otrzyma dofinansowanie w ramach ProgramuInfrastruktura i Środowisko. Inwestycja zwiększy przepustowość lotniska weWrocławiu do 2,4 mln pasażerów rocznie oraz poprawi jego dostępnośći sprawność operacyjną.

 

Rozbudowa DW 713 w Ujeździe

Trwają prace w Ujeździe (woj. łódzkie) na odcinku drogi nr 713, odulicy Kościelnej do Placu Wolności (ok. 500 m.). Rozpoczęta modernizacja tokolejny realizowany etap w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowadróg wojewódzkich nr 713 i 715 na odcinkuNiewiadów-Ujazd-Tomaszów Mazowiecki". Zakończenie prac wmiejscowości przewidywane jest na przełomie sierpnia i września.

 

Rozbudowa DW 786 Łopuszno ? Kielce z dofinansowaniem

Projekt „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 786 na odcinku od granicywojewództwa do Kielc - etap I: droga Nr 786 na odcinku Łopuszno –Kielce” otrzymał ponad 95 mln zł dofinansowania z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego.Koszt całkowity inwestycji wynosi ponad 112,3 mln zł.

 

Wrocław: ulicę Weigla czeka rozbudowa

Rozbudowa ul. Weigla we Wrocławiu planowana jest w przyszłym roku. W tym rokumają ruszyć prace projektowe. Przebudowana droga zapewni łącznośćpomiędzy dwoma wrocławskimi szpitalami a także pomiędzy ulicą Ślężną(droga krajowa nr 98) i ul. Borowską. 

 

Nowa inwestycja drogowa w Bielsku Białej

W kwietniu ruszy rozbudowa ulicy Kwiatkowskiego i przebudowa mostu nad rzekąBiałą w Bielsku Białej. Jest to jedna z ważniejszych inwestycji w tym roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022