Wyszukiwałeś:

ruchu

. Znaleziono 6225 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ruchu

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia w ruchu utrudnienia na e-75 bielsko tychy skasowanie komputera wymiany oleju skoda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 6225 wszystkich):

Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego

Wrocławska drogówka przeprowadziła wczoraj kolejną edycję akcji pt."Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Jej celem jest kontrola wmiejscach najbardziej zagrożonych wypadkiem uczestników ruchupozbawionych ochrony.

 

Nowa nitka obwodnicy Torunia oddana do ruchu

12 sierpnia został przełożony ruch na obwodnicy Torunia na zachodnią,wybudowanąwłaśnie jezdnię. Kierowcy pojadą już nową nitką mostu przezDrwęce. Nic nie zmieni się natomiast na moście przez Wisłę. Zachodnia nitkatej przeprawy zostanie otwarta dla ruchu na przełomie roku. To kolejny etapzmian w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia związanych z budową autostradyA1, której częścią będzie w przyszłości obwodnica Torunia.

 

Trzeci pas ruchu na moście w Toruniu

Miejski Zarząd Dróg w Toruniu planuje wprowadzenie nowej organizacjiruchu na moście drogowym im. J. Piłsudskiego. Zmiany będą polegały nawprowadzeniu trzech pasów ruchu. Zarówno od Placu Rapackiego jak iplacu Armii Krajowej wjazd na most będzie się odbywał dwoma pasami . Potemprzejdą one w jeden pas, o czym będzie informowało oznakowanie.

 

Zmiany w ruchu na świętokrzyskich krajówkach

W najbliższym czasie nastąpią zmiany organizacji ruchu na świętokrzyskichdrogach krajowych. Na kierowców zmiany czekają w Kielcach oraz naobiektach mostowych ekspresowej drogi S7 Skarżysko-Kamienna  –Występa.

 

Nowe przepisy ruchu drogowego już niebawem

W przyszłym roku czekają nas wręcz rewolucyjne zmiany w przepisach ruchudrogowego, w tym dotyczące prawa jazdy. Jakie nowe kategorie pojawią się wregulaminie i do czego będą uprawniać? Za ile punktów będzie możnastracić prawo jazdy? Czy egzaminy będą trudniejsze i na jakich warunkachbędzie można je zdawać?

 

Zmiany w organizacji ruchu na mazowieckich drogach

W związku z prowadzonymi przez GDKKiA na terenie Mazowsza inwestycjami,konieczne stało się wprowadzenie nowych organizacji ruchu na wybranychodcinkach dróg.

 

Zmiany w organizacji ruchu na poznańskich ulicach

Od poniedziałku tj. 15 grudnia będą obowiązywać zmiany w organizacji ruchuna ulicach Opolskiej, Czechosłowackiej i 28 Czerwca 1956 roku w Poznaniu.

 

Kolejne utrudnienia w ruchu na Mazowszu

Na terenie Mazowsza GDDKiA prowadzi inwestycje oraz remonty, dlatego teżwprowadzane są zmiany w organizacji ruchu.

 

Światowe Dni Młodzieży ? utrudnienia w ruchu

W czasie Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w dniach 27-31lipca br. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaleca objazd dlaruchu tranzytowego po drogach krajowych wokół aglomeracji krakowskiej.Zobacz, które drogi omijać przez najbliższe dni.

 

Jak jeździć po rondzie? Tajniki ruchu okrężnego

Przejazd przez ronda bywa zmorą początkujących kierowców. Jednak nawet prowadzący z wieloletnim stażem miewają wątpliwości, jak poprawnie pokonywać skrzyżowanie o ruchu okrężnym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021