Wyszukiwałeś:

s61

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: s61

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Wątek na forum: Plany modernizacji DK 8 i budowa S61 na Podlasiu

zenada zabrali s8 bialystok-augustow i robia jakas s61 to teraz jak dojechac ze slowacji na litwe? logiczne bylo ze s19 do b-stoku a dalej s8 przes augustow do budziska a teraz to dalej tiry beda jezdzic waska i kreta dk8 przez wszystkie wioski,,, powodzenia ~hmm

 

Obwodnica Suwałk na zachód od centrum

Obwodnica Suwałk zostanie poprowadzona na zachód od centrum miasta. Takiwłaśnie wariant został przypieczętowany decyzją środowiskową wydanąprzez Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Białymstoku. Obwodnica wciagu drogi ekspresowej S61 będzie liczyć około 13 km.

 

S61 Obwodnica Szczuczyna ? jest umowa

Obwodnica Szczuczyna ma kosztować 124,8 mln zł, powstanie w 15 miesięcy odchwili rozpoczęcia robót i zbudują ją Hiszpanie. 27 sierpnia GDDKiApodpisała z firmą FCC Construccion S.A. z Barcelony umowę na wykonanieobwodnicy Szczuczyna. Będzie budowana również dzięki 33,6 mln złdotacji z UE z programu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Ekspresowo z Białegostoku do Warszawy

W całej Polsce ma powstać blisko 575 km nowych dróg. Rządzaakceptował zmiany w załączniku nr 5 do Programu budowy drógkrajowych na lata 2011-2015. Oznacza to, że do listy priorytetowych inwestycjidopisano kolejne odcinki dróg ekspresowych i autostrad, którychrealizacja dofinansowana będzie z funduszy UE na lata 2014-2020. Wśródinwestycji jest budowa drogi ekspresowej S61.

 

Dokumentacja dla S61 w przygotowaniu

GDDKiA oddział w Białymstoku ogłosił przetarg na opracowanie tzw. koncepcjiprogramowej dla drogi ekspresowej S61 od Ostrowi Mazowieckiej do Szczuczyna.

 

Otwarte oferty na S61

Dziesięć firm złożyło oferty w przetargu na opracowanie tzw. koncepcjiprogramowej na drogę ekspresową S61 od Ostrowi Mazowieckiej do Szczuczyna.Niektórzy oferenci na wszystkie sześć odcinków, jednakwiększość na wybrane fragmenty drogi S61.

 

Ruszają prace projektowe dla drogi S61

Znamy już wykonawców Koncepcji Programowej dla sześciufragmentów drogi ekspresowej S61 na odcinku od Ostrowi Mazowieckiej doSzczuczyna. Podpisanie umów nastąpi jeszcze w marcu.

 

Spore zainteresowanie obwodnicą Łomży

Nie chodzi jednak o duże grono firm, które zgłosiły się do przetarguna wybudowanie obwodnicy Łomży w ciągu drogi ekspresowej S61, a liczneprzybycie osób na spotkanie w sprawie budowy obwodnicy.

 

Obwodnica Suwałk z umową

W pierwszej połowie 2019 roku ruch tranzytowy ominie Suwałki 12,8-kilometrowąobwodnicą w ciągu drogi ekspresowej S61. Dziś podpisano umowę na realizacjętej inwestycji z firmą Budimex.

 

Droga ekspresowa S61 ? duże zainteresowanie budową

Właśnie ruszył pierwszy z dwóch etapów postępowaniaprzetargowego na budowę drogi ekspresowej S61 na odcinku Szczuczyn –Raczki. Jest to część trasy via Baltica o łącznej długości 63kilometrów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020