Wyszukiwałeś:

salon

. Znaleziono 1338 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: salon

Spróbuj też wyszukać: salon mazda LOdz salon audi wajdemajer rowinski salon land rover

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1338 wszystkich):

Najlepszy salon Nissana w Polsce

W corocznym konkursie „Auto Salon” Polskiej Izby Motoryzacji nanajlepsze obiekty dealersko-serwisowe w Polsce, zdobył nagrodę salon NissanaBudmat Auto2. Do konkursu wytypowane zostały salony wybudowane w 2007.

 

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowyobiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga71.

 

Który salon okaże się najlepszy?

Już tylko pięć salonów samochodowych pozostało w organizowanym przezPolską Izbę Motoryzacji konkursie Auto Salon 2008. Zwycięzcę poznamy już 23listopada br.

 

Ruszył największy salon BMW i MINI

Do dyspozycji klientów oddany został największy w Polsce salondealerski marek BMW i MINI. Zlokalizowany w Warszawie salon firmy Inchcape Motorspełnia w 100% restrykcyjne wymogi koncernu BMW AG.

 

Najlepszy salon w Polsce

23 listopada, podczas uroczystej Gali Konwencji Polski DealerówSamochodów, przyznany został tytuł Auto Salon 2008 dla najlepszegoobiektu dealersko serwisowego w Polsce.

 

Nowy salon Mazdy w Radomiu

Wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja powstawaniu nowychsalonów. Od początku działalności marki w Polsce, od czerwca 2008 r.,nabywców znalazło już prawie 6 tys. samochodów. Liczbapunktów dealerskich wzrosła w tym okresie z 11 do 25.

 

Rusza pierwszy salon Mazdy w Opolu

Po 18 latach niepodzielnego panowania w grupie „Mirosław WróbelSp. z o.o.”  Mercedesa spółka otwiera salon Mazdy w Opolu.

 

Najlepszy salon i menedżer rynku dealerskiego

W ubiegłym tygodniu podczas Uroczystej Gali Międzynarodowej KonferencjiMotoryzacyjnej organizowanej przez Polską Izbę Motoryzacji zostały przyznanetytuły Auto Salon 2009 oraz Menedżera Rynku Dealerskiego 2010.

 

Kolejny salon Grupy PGD

W Sosnowcu uruchomiony został salon Nissan należący do Grupy PGD. Toósmy salon japońskiej marki w sieci Japan Motors i jednocześnie 27.autoryzacja dealerska Grupy PGD.

 

Największy salon Porsche w Polsce otwarty

Jeśli zamierzacie kupić lub chcecie obejrzeć nowe Porsche to nie ma w Polscelepszego miejsca niż nowy wrocławski salon marki. Porsche Centrum Wrocław tonajwiększy salon tego producenta w naszym kraju.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019