Wyszukiwałeś:

samochod X

firmowy X

zarzadzanie X

flota X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochod firmowy zarzadzanie flota

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

O bezpieczeństwie flot

23 marca br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się konferencja poświęconabezpieczeństwu w ruchu drogowym aut firmowych zorganizowana przez firmę FleetMeetings sp. z o.o.

 

Auto zamiast podwyżki

Kryzys spowodował, że firmy - i te ledwo wiążące koniec z końcem, i tedość dobrze prosperujące - rozpoczęły dużo baczniej przypatrywać sięswoim wydatkom. A że dość istotną pozycję na liście kosztówstanowią pensje pracowników, oszczędności dotknęły także i ich.Dlatego dużego znaczenia ponownie zaczął nabierać samochódsłużbowy, jako idealny motywator przy ograniczonych możliwościach firmy.

 

Polskie firmy będą kupować auta

Badania przeprowadzone przez TNS OBOP w polskich przedsiębiorstwach,posiadających przynajmniej jeden pojazd firmowy pokazują, że managerowiezarządzający flotą dość optymistycznie patrzą w przyszłość,prognozując dynamiczny rozwój swojej floty.

 

Autem służbowym na urlop

Auto służbowe w dzisiejszych czasach to nie tylko narzędzie pracy, ale takżedodatkowy benefit dla pracownika. Różnie jednak wyglądają kwestiezwiązane z użytkowaniem takiego auta do celów prywatnych, a wszczególności w okresie letnich urlopów.

 

Polskie floty mają się dobrze

Sytuacja flot firmowych po kryzysie gospodarczym napawa optymizmem. Niemal 50%firm przyznaje, że na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy nie było zmuszonychdo modyfikacji flot służbowych. Największym optymizmem dotyczącym rozwojuflot, wyróżniają się firmy zlokalizowane w Polsce.

 

Auto służbowe - zasady korzystania

Jakie jest najlepsze auto? Oczywiście służbowe! Samochód służbowy todzisiaj standard na wielu stanowiskach. Jest narzędziem pracy, benefitem,wartością powierzaną przez pracodawcę. Jak jednak motywowaćpracowników do bezpiecznej jazdy, jak zapobiegać niedbalstwu inadmiernemu zużyciu samochodów?

 

Auto firmowe w świetle podatków i prawa

Wielkimi krokami zbliża się największe, najważniejsze i najbardziejspektakularne wydarzenie w branży flotowej w 2010 roku –Ogólnopolskie Targi Fleet Market. Na siedemdziesięciu stoiskach będziemożna zapoznać się z najnowszymi ofertami, rozwiązaniami i produktaminiezbędnymi nowoczesnemu fleet managerowi w codziennej pracy.

 

Najlepsze auto, czyli pojazd służbowy

Samochód służbowy stanowi bardzo istotne narzędzie w rękachpracodawcy, zarówno jeśli chodzi o kwestie wynagradzania, jak imotywowania pracowników. Wiąże się jednak z wieloma obowiązkaminatury formalno-prawnej, które trzeba zawczasu odpowiednio uregulować.

 

2012 rok stabilny dla branży wynajmu

Miniony rok firmy flotowe zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów zakończyły 9-procentowym wzrostem. Podobne tempo wzrostuutrzymuje się już od pewnego czasu, co przy spadkach sprzedaży nowych aut wnaszym kraju jest dobrym wynikiem dla całej branży.

 

Współużytkowanie flot pojazdów - przyszłość korporacji

Ponad połowa nowych samochodów w Europie jest sprzedawana w ramachzakupów flotowych. To pokazuje, jak istotnym klientem są korporacje.Rewolucją w ich obsłudze może być system współużytkowania samochodów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "samochod firmowy zarzadzanie flota".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019